Pravidlá cashbacku

Pripravili sme pre vás niekoľko základných odporúčaní pre ešte jednoduchšie získavanie cashback odmien od Tipli. Prečítajte si tipy pre nákupy na cashback portáli Tipli a nenechajte sa ničím prekvapiť. Ak vám niečo nebude jasné alebo máte nejakú otázku, neváhajte nás kontaktovať. Ozveme sa vám obratom naspäť.

1. Pripísanie odmeny

Na pripísanie odmeny má predajca 48 hodín od uskutočnenia nákupu. Od doby odoslania objednávky to môže trvať až 48 hodín, kým sa Vaša odmena zobrazí v prehľade odmien.

2. Nákup v aplikácií

V prípade dokončenia objednávky v aplikácií obchodu (nie cez internetový prehliadač) nemusí dôjsť k pripísaniu odmeny. Toto pravidlo sa nevzťahuje na predajcu AliExpress.

3. Kombinácia portálu Tipli s iným cashbackovým portálom

Cashback portáli nie je možné kombinovať. Na každú objednávku je možné využiť len jeden cashbackový portál. Ak uskutočníte objednávku cez presmerovanie z Tipli a zároveň z iného cashback portálu, obchodník uzná odmenu len na jednom portály.

4. Zľavové kupóny, propagačné kódy a vernostné body

Pre získanie cashback odmien vždy používajte iba kupóny a kódy z Tipli. Ak pri nákupe využijete zľavové kupóny alebo propagačné kódy, ktoré nie sú z našich stránok, cashback odmena sa vám nemusí pripísať.

5. Nákup neodkladajte

Nákup uskutočnite čo najskôr. Ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Pokiaľ sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli.

6. Nepoužívajte anonymné okno

Na svoje nákupy nevyužívajte anonymný režim prehliadača (niekedy tiež “Incognito window”). V tomto režime prehliadač nepoužíva cookies ani iné systémy pre zaznamenanie návštevy. Počas nákupu tiež neodporúčame otvárať žiadne iné stránky.

7. Spôsob platby a doručenia tovaru

Spôsob platby a doručenia tovaru zvoľte podľa vašich preferencií, funkčnosť pripísania cashback odmeny nebude ovplyvnená.

8. Kreditná karta s cashbackom

Využívate cashback aj na svojej kreditnej karte? Cashback je možné získať iba raz, buď cez kreditnú kartu alebo Tipli.

9. Akcie a zľavy na stránkach obchodov

Prichádzate na stránky obchodu, kde práve prebiehajú mimoriadne akcie? Tak v tomto prípade získate cashback odmenu z ceny nákupu a získate ešte viac odmien! Cashback sa vzťahuje aj na akčné a zlacnené výrobky.

10. Špecifické podmienky obchodov

Spravidla sa cashback vzťahuje na celú ponuku obchodu. Iba zriedkavo ponúkajú obchody cashback len na vybrané produkty. Ak existuje obmedzenie cashbacku, uvádzame túto informáciu v profile obchodu v záložke “Podmienky obchodu”, kde si to ľahko dohľadáte ešte pred chystaným nákupom.

11. Nákupy vykonávajte len online

Cashback funguje iba na online objednávky. Ak svoju objednávku dokončíte telefonicky, osobne alebo iným podobným spôsobom, cashback odmena sa vám najskôr nepripíše.

12. Rozšírenie tretích strán

Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

13. Dôvodom zrušenia odmeny môže byť:

● využitie zľavého kupónu, kódu alebo bodov z vernostného programu,
● zmena v objednávke (napr. neskoršie doručenie, rozdelenie objednávky, vrátenie/výmena celej alebo časti objednávky),
● reklamácia,
● neprevzatie/nezaplatenia objednávky.

Predchádzajúce pravidlo Ďalšie pravidlo

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Ak ste nenašli niečo, čo ste medzi pravidlami hľadali, pozrite sa do našich Najčastejšie kladených otázok. Ak ste odpoveď na vašu otázku nenašli ani tam, neváhajte nás kontaktovať. Ozveme se rýchlo späť.

Kam ďalej?

Zaujíma vás ešte niečo? Ako to funguje, naša garancia spokojnosti, kto sme a kde sídlime? Chcete vedieť, na čo sa pýtajú naši zákazníci, alebo zistiť, kto je v našom týme? Preskúmajte ďalšie naše stránky.

Chcete prísť o odmenu až 15 % z každého nákupu na internete?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.