Hľadá sa administrátor webu so slovenským jazykom. Práca z domu.

Praha

Brigáda/Polovičný

Sme internetový portál Tipli.sk, ktorý sa zameriava na výhodné online nakupovanie. Chceš sa naučiť niečo nové a láka Ťa práca v internetovom prostredí? V súčasnej dobe hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Administrátor webu. Možno hľadáme práve Teba! Práca je vhodná aj pre študentov VŠ a je možné ju vykonávať odkiaľkoľvek.

S nami môžeš byť pánom svojho času. Získaš flexibilnú pracovnú, ktorú si odpracuješ z domu alebo napríklad z obľúbenej kaviarne. Záleží len na Tebe. Oporou Ti navyše bude priateľský tím, ktorí Ťa nikdy nesklame.

Administrátor webu - práca z domu

Práca v internetovom prostredí je veľmi zaujímavá a atraktívna. Ak sa Ti u nás bude dariť, pomôžete Ti aj s kariérnym rastom. Čo sa u nás môžeš naučiť?

Náplň práce

  • práca s interným systémom spoločnosti
  • vyhľadávanie a následné spracovanie zľavových ponúk a kupónov
  • editácia a spracovanie partnerských spoločností
  • zapisovanie dát do systému
  • administratívna podpora manažéra

Čo ponúkame?

  • pracovný úväzok na DPP
  • nástupnú mzdu 100 Kč/hod.
  • prácu z domu a flexibilnú pracovnú dobu
  • mladý pracovný tým a uvoľnenú firemnú kultúru
  • multisport kartu, teambuildingy a akcie
  • prístup k vzdelaniu – séria školení od APEK (Asociácia pre elektronickú komerciu) zadarmo, firemnú knižnicu, online kurzy zadarmo a zvyšovanie kvalifikácie

A čo požadujeme?

  • odpracovať min. 15 hod./týždeň
  • znalosť práce s PC, kancelárske programy Office
  • samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť
  • aktívny prístup k práci a ochota učiť sa nové veci
  • minimálne stredoškolské vzdelanie
  • časovú flexibilitu

Zaujala Ťa ponuka? Ozvi sa nám, radi Ťa spoznáme!

Zaujala vás táto ponuka?

Kontaktujte nás

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1862 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo