Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Alpine Pro leták informácie

Všetky platné Alpine Pro letáky na jednom mieste! Alpine Pro leták pre tento aj ďalší týždeň. Alpine Pro nerozosiela letáky do schránok. Nemusíte tak čakať na papierový leták, u nás ho nájdete online. Alpine Pro letáky platia väčšinou na tri až štyri týždne a vychádzajú vždy raz do mesiaca.

Okrem klasických letákov, Alpine Pro nepravidelne vydává aj tématické letáky na sezónny akčný tovar. Na papierový leták sa môžete vykašľať, pretože u nás nájdete Alpine Pro leták online.

Spoločnosť Alpine Pro je česká spoločnosť, ktorá úspešne funguje už viac než 20 rokov. Za túto dobu sa stala lídrom na českom trhu s outdoorovým oblečením a doplnkami. Spoločnosť pôsobí na Slovensku, v Poľsku a v Číne. V niektorých ďalších krajinách je spoločnosť zastúpená obchodnými zástupcami napríklad v Švajčiarsku, Nemecku, Dánsku či Rusku.

Na Slovensku nájdete aktuálne Alpine Pro predajne na 14 miestach. Svoju najbližšiu predajňu si môžete nájsť cez ich oficiálnu webovú stránku Alpinepro.sk. Sortiment obchodu Alpine Pro zahŕňa hlavne športovú obuv, oblečenie pre mužov, ženy a deti, ale tiež rôzne doplnky a príslušenstvo. Tovar si môžete prezrieť aj na Alpine Pro e-shope. Dopravu zdarma máte už od 69 €.

Vlastný tým dizajnérov pracuje pre spoločnosť Alpine Pro. Tí pomocou najmodernejších materiálov, prepracovaných strihov a premyslených detailov pripravujú návrhy na všetky ročné obdobia. Firma Alpine Pro tiež spolupracuje na vývoji materiálov s odbornými centrami nie len v Českej republike. Firma tak môže oblečenie testovať v reálnych podmienkach za pomoci profesionálnych športovcov, horských sprievodcov či bežných zákazníkov.

Alpine Pro vyrába a navrhuje oblečenie aj pre českých olympionikov. Spolupracuje s nimi už od roku 2009. V súčasnej dobe je značka Alpine Pro najväčšiu sieť autorizovaných predajní a frančíz v oblasti outdoorových aktivít. Spoločnosť tiež dodáva do niekoľkých veľkých obchodných reťazcov ako napríklad Sportisimo či Globus.

Ak ste verným zákazníkom tohto obchodu, môžete sa stať aj členom vernostného programu Alpine Pro. Získate uvítací voucher v hodnote 4 € za registráciu, pravidelne budete mať výhodné ceny vybraných produktov, za vaše nákupy môžete získať špeciálne bonusové vouchery a mnoho ďalších výhod. Pravidlá sú jednoduché, za každý nákup zbieraté na svoj účet body. Za 1 € získate 25 bodov. Za 2000 získaných bodov získate bonusový voucher v hodnote 4 €.

Podobné obchody ako Alpine Pro s akčnými letákmi a katalógmi

Skutočne chcete prísť o  2,5 % späť z ceny nákupu v obchode Alpine Pro?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa