Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Letáky z kategórie

Astratex leták informácie

Všety platné Astratex letáky, Astratex katalógy a Astratex newslettery na jednom mieste Astratex newsletter posiela každý deň. V Astratex newsletteru nájdetete rôzne tipy, zľavy, akčné ponuky podprseniek, plaviek a spodnej bielizne. Najnovšie akcie nájdete na týchto stránkách, prinášame vám Astratex newslettery, Astratex leták a Astratex katalóg online.

Astratex.sk je predajcom spodnej bielizne už od roku 2000. Dnes patrí medzi top české a slovenské internetové obchody. Astratex predajňu nájdete jedine v prahe v OD Kotva. Všetok svoj tovar Astratex ponúka len priamo cez e-shopy. E-shopy v súčasnosti prevádzkuje v Českej republike, na Slovensku, v Poľsku, Rumunsku, Bulharsku, Maďarsku, Rakúsku a Ukrajine. Všetky tieto internetové obchody majú spoločný sklad, ktorý sa nachádza v Českej republike. Je v ňom uložených viac než 4000 druhov tovaru, čo predstavuje celkovo viac než 200 000 položiek. Z tohto skladu sú všetky objednávky vybavované, balené a odosielané až k zákazníkovi domov.

Obchod Astratex sa pýši širokým výberom kvalitnej spodnej bielizne. Astratex podprsenky sú dostupné vo veľkostiach od 60/A až do veľkostí 120/G a nohavičky tiež vo veľkostiach XS až do 5XL. Všetok tovar je dostupný skladom. Ak nakúpite nad 40 €, získate dopravu úplne zadarmo. Pre verných a zaregistrovaných zákazníkov je dostupný vernostný program, s ktorým získajú 8 % zo svojho nákupu do takzvanej pokladničky, z ktorej následne získané odmeny môžete použiť pri nákupe. Ak vám zakúpený tovar náhodou nebude sedieť, stačí ho poslať naspäť a peniaze vám budú vrátené.

Spoločnosť Astratex má bohatý sortiment. Základom je kvalitná spodná bielizeň, v ktorej nechýba spodná bielizeň pre dámy, pánov, ale aj deti. Dámske podprsenky od štandardných veľkostí až po menej štandardné veľkosti, nohavičky či trendy Astratex plavky, tu nájdete v každej veľkosti, rôznych strihov, tvarov, materiálov a farieb, to všetko za prijateľné ceny. Nechýbajú tiež luxusné nočné košieľky, erotická bielizeň či župany a pyžamá. Ak neviete aká je tá správna veľkosť podprsenky pre vás, nechajte si poradiť v aplikácii Radca pre výber veľkosti, aby bol váš výber správny.

Prečo by ste si mali zvoliť práve obchod Astratex.sk? Nakupovať môžete priamo z pohodlia domova, na výber tovaru máte dostatok času, spodnú bielizeň si môžete vyskúšať u seba doma bez stresu a všetok tovar, ktorý vám nesadne môžete vrátiť alebo vymeniť, a to úplne bez obáv a peniaze získate späť, navyše nechýbajú zľavy a cenové akcie.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1657 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo