Auto Kelly leták informácie

Všetky platné Auto Kelly letáky na jednom mieste! Auto Kelly akčný leták pre tento aj nasledujúci týždeň. Auto Kelly nerozosiela letáky do schránok. Najčastejšie leták vychádza na začiatku mesiaca. Platnosť letákov je väčšinou niekoľko týždňov.

Nemusíte už zháňať papierový leták. Odteraz nádete Auto Kelly aktuálny leták online tu.

Spoločnosť Autokelly pôsobí na trhu od roku 1997. Je dcérskou spoločnoťou Auto Kelly a.s.. Dnes je Auto Kelly dôležitým importérom a distribútorom náhradných dielov na osobné a ľahké úžitkové autá na Slovensku.

V súčasnosti má na Slovensku predajnú sieť vytorenú z 25 vlastných predajní. V týchto predajniach poskytuje svoje služby veľkoobchodným aj maloobchodným zákazníkom. Okrem predajni prevádzkuje aj Auto Kelly e-shop, kde svojim zákazníkom ponúka pestrý sortiment.

Navštíviť môžete jednu z 25 predajn í napríklad predajňu Auto Kelly Košice, Nitra, Trnava, Senica či Bratislava. Ich presný zoznam, otvráracie hodiny a tiež umiestnenie nájdete na webovej stránke autokelly.sk. V predajni vám s výberom ochotne poradia vyškolení predavači.

Sortiment spoločnosti je tvorený hlavne autopotrebami a autodoplnkami. Nechýbajú však ani náhradné diely, autopríslušenstvo na vozy všetkých svetových značiek, autokozmetika, náplne do vozidiel, tiež všetko pre dielňu a servis a mnoho ďalšieho.

Spoločnosť Autokelly okrem predaja týchto výrobkov, dodáva autodiely do všetkých servisov a navyše aj prevádzkuje vlastnú sieť zmluvných servisov - Auto Kelly Autoservis, a to od roku 2011. V týchto servisoch vykonáva opravy vozidiel na profesionálnej úrovni, používa najmodernejšie diagnostické prístroje a technológie a posktuje moderný servis. V porovnaní s inými autoservismi za oveľa výhodnejšie ceny a v porovnateľnej kvalite. Združenie nezávislých autoservisov na Slovensku pod konceptom Auto Kelly Autoservis v súčasnosti zahrňuje 108 autoservisov.

V roku 2016 bola spustená aplikácia Moja Garáž, ktorá poskytuje mnoho výhod. Medzi nimi napríklad >zľavu až 20 % na celý nákup, užívateľom poskytuje jednoduchý nákup, prehľad termínov pod kontrolou či online komunikáciu so svojím autoservisom.

TIP: Vybavujete dielňu alebo garáž? Mrknite, aké náradie nájdete v zľave. Prezrite si leták Stihl, leták Bauhaus a leták Ingema.

Podobné obchody ako Auto Kelly s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Auto Kelly.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa