Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Barefootky leták informácie

Všetky platné akcie na Barefootky pre deti odteraz nájdete na jednom mieste. Vyberajte zo širokého sortimentu obuvi pre tých najmenších. Doprajte svojim detičkám Barefootky, vďaka ktorým sa budú cítiť pohodlne a ich malé nôžky budú rásť do zdravia. Nakupujte čo najvýhodnejšie, stačí využiť Barefootky zľavový kupón.

Neviete čo obuť vašim deťom? Chceli by ste, aby nosili kvalitnú obuv, ktorá podporuje zdravý vývoj chodidla? Riešením sú barefootky z obchodu Barefootky. Detské nožičky sa vyvíjajú, a tak by ste im mali obúvať len tú najlepšiu obuv, ktorá zabráni nesprávnemu vývinu nožičiek vašich najmenších.

Barefootky pre deti sú špeciálne navrhnuté a vyrobené tak, aby zabraňovali nesprávnemu vývinu chodidla. Sú mäkké, dostatočne široké a majú mäkkú podrážku. Vďaka týmto vlastnostiam chôdza v nich pripomína chôdzu naboso, ktorá je človeku prirodzená. Vyberte pre svoje deti to najlepšie zo sveta pohodlnej a zdravotne prospešnej obuvi. Pozrite si e-shop Barefootky.sk a vyberajte si zo širokého sortimentu topánok pre najmenších. E-shop Barefootky vám prináša značky ako Afelo, Bogs, Moneta, Nanga, Tapi Tapi či Tikki shoes, ktoré sa špecializujú na výrobu kvalitných "bosonožiek" pre deti.

Chcete byť vždy v obraze a vedieť čo nové Barefootky prinášajú? Barefootky sú aktívne aj na sociálnych sieťach. Dajte like na Barefootky Facebook fan page a už nikdy vám neunikne žiadne doplnenie nového tovaru. Vaše detičky tak môžete obúvať celoročne. To sa vám môže hodiť, keďže detská noha rastie pomerne rýchlo. Nové Barefootky na jar, ďalšie Barefootky na zimu. Vaši najmenší tak môžu chodiť v tých najpohodlnejších topánočkách počas všetkých ročných období. Kvalitná detská obuv, to sú Barefootky.

Doprajte svojim deťom tú najlepšiu obuv, ktorá navyše podporuje ich chôdzu a zdravý vývoj nôh. Barefootky si pre vás navyše pripravili zľavový kupón Barefootky, vďaka ktorému kúpite topánky pre vašich najmenších za tie najlepšie ceny. Nepremeškajte ani jednu príležitosť na čo najvýhodnejšie nákupy topánok na e-shope Barefootky.sk. Myslite na zdravie vašich detí a obujte ich do tej najvalitnejšej dostupnej obuvi. Správna voľba pre detské chodidlá, to sú Barefootky.

Podobné obchody ako Barefootky s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Barefootky.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa