Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Letáky z kategórie

Bux.sk leták informácie

Patríte medzi milovníkov kníh a literatúry? Tak nepremeškajte žiadnu akciovú ponuku na nákup dobrej Bux knihy. Internetové kníhkupectvo Bux.sk svojim zákazníkom prináša stovky knižných titulov rôznych žánrov. Vypnite hlavu a realxujte pri dobrej knihe. Nakupujte knihy za super ceny pohodlne z domova cez internetového predajcu literatúry Bux.

Všetci určite poznáte vydavateľstvo Ikar vzniklo v roku 1990 a v priebehu rokov sa vypracovalo na najznámejšie slovenské vydavateľstvo. Okrem vydavateľstva začal postupom času prevádzkovať aj veľkoobchod pre kníhkupcov, kde môže nakupovať každý predajca literatúry. Ikar ide s dobou, a tak v roku 2011 spustil internetové kníhkupectvo Bux.sk. Za svoje 7-ročné fungovanie sa e-shop Bux vyšvihol medzi popredných online predajcov literatúry na Slovensku.

Bux.sk si veľmi váži svojich zákazníkov, takže sa sanží nákup literatúry zatraktívniť. Pre svojich klientov má pripravené darčeky za nákup, akcie, bonusy a iné výhody, vďaka ktorým bude vaše čítanie ešte o čosi príjemnejšie. Vyberať si môžete zo širokánskeho portfólia svetovej či zahraničnej literatúry. Či už ste fanúšikom klasiky, modernej literatúry, beletrie, poézie či náučnej literatúry, v online kníhkupectve Bux si určite prídete na svoje. Čítajte celoročne a navyše za super ceny. V Bux.sk knihy kúpite za tie najlepšie ceny na trhu, a to sa rozhodne oplatí.

Chcete si kúpiť knižku, ale nemáte vybranú žiadnu konkrétnu? Alebo ste zabudli ako sa kniha volá či kto ju napísal? Na internetových stránkach kníhkupectva Bux na to existuje skvelá pomôcka. Vyskúšajte Bux katalóg. Podľa kľúčových slov či mena autora pohodlne v katalógu vyhľadáte presne to, čo potrebujete. Ak nemáte vybranú žiadnu konkrétnu knihu, môžete hľadať podľa literárnych žánrov. V Bux.sk si svoju knihuvyberie ľahko a pohodlne z domu naozaj každý.

Zaujíma vás čo nové sa deje vo svete kníh? Chcete mať vždy po ruke všetky najnovšie informácie o zaujímavých ponukách? Sledujte Bux leták a už nikdy nepremeškáte ani jednu výhodnú akciu na nákup kníh. Okrem toho pre vás internetový predajca pravidelne pripravuje Bux zľavy, vďaka ktorým doplníte svoju domácu knižnicu o zaujímavé literárne kúsky za super ceny. Nakupujte knihy výhodne v e-shope Bux.sk.