CCC leták informácie

Odteraz nájdete všetky aktuálne letáky CCC na jednom mieste. Nakupujte priamo z pohodlia vášho domova. CCC vydáva letáky nepravidelne, väčšinou na začiatku mesiaca. Tieto letáky majú ale veľmi dlhú splatnosť - niekedy až štyri mesiace.

Spoločnosť 2x do roka vydáva aj katalóg pre obdobia jeseň/zima a jar/leto.

Spoločnosť CCC patrí medzi najväčších a najrýchlejšie rastúcich výrobcov obuvi v Európe. Najskôr značka získala pozíciu lídra na poľskom trhu, neskôr začala expandovať v rámci Európy. Predajne nájdete na Slovensku, v Českej republike, Poľsku, Nemecku, Chorvátsku, Maďarsku, Rumunsku a iných štátoch. Do dnešného dňa má spoločnosť celkovo 900 obchodov v 16 štátoch Európy. Na Slovensku sa zatiaľ nachádza 51 predajní, CCC Bratislava, Nitra, Banská Bystrica, Košice, Zvolen a iné väčšie ale aj menšie mestá.

Výrobky spoločnosti CCC obuv sú určené pre široké spektrum zákazníkov, splnia očakávania aj náročnejším zákazníkom a sadnú úplne všetkým. CCC topánky sú nielen pohodlné ale vždy zodpovedajú tým najmodernejším trendom. V ich ponuke nájdete kolekcie strednej cenovej kategórie až po luxusné kolekcie od vychytených návrhárov a výrobcov obuvi pre najnáročnejších zákazníkov. Ich cieľom je ponúkať kvalitnú, módnu a cenovo dostupnú obuv pre všetkých. Vyskúšali ste už CCC sandále? Iné na nohy už nedáte.

Obuv a doplnky si môžete prehliadnuť na CCC eshope a nakupovať tak z pohodlia vášho domova. K nákupu môžete dokonca využiť CCC zľavové kupóny. Celoročná ponuka obuvi je rozdelená na dve základné kolekcie- jarná/letná, jesenná/zimná. Celkovo si môžete vyberať z niečo cez 2500 vzorov. Spoločnosť nezabúda ani na elegantné doplnky, široký výber tašiek, kabeliek alebo ošetrujúcich a ochranných prípravkov na obuv. Spoločnosť je spojovaná so značkami ako Sprandi alebo Lasocki.

Predajne sú pre vás otvorené denne od 8:00 do 20:00, vybrané predajne od 9:00 do 21:00. Akčné letáky vychádzajú nepravidelne, väčšinou na začiatku mesiaca, ale majú veľmi dlhú splatnosť. Výhodnú ponuku obuvi môžete nájsť aj od času na letákoch Tesco, či letácích Intersport alebo v letáku A3 sport.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1657 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo