Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Conrad leták informácie

Odteraz si môžete prezerať všetky online Conrad letáky a newslettere na jednom mieste! Conrad si pre vás pravidelne pripravuje špeciálnu ponuku zliav na ich elektroniku a techniku a ostatné doplnky. Bohatý sortiment zahŕňa náradie, súčiastky či doplnky do kancelárie a PC príslušenstvo. Na svoje úplne každý.

Conrad patrí medzi jednu z najväčších zasielateľských spoločností s predajom elektroniky a techniky v Európe. Conrad je rodinnou firmu a už štyri generácie pôsobí ako holdingová spoločnosť. Spoločnosť Conrad bola založená v roku 1923 v Berlíne. Od roku 1946 má pôsobnosť v meste Hirschau v Hornom Falcku. Spoločnosť Condrad má v meste Wernberg v Nemecku logistické centrum. Všetky zásielky sú odosielané z tohto miesta.

V súčasnosti sortiment spoločnosti Conrad predstavuje viac než 110 000 výrobkov , ktoré patria hlavne do kategórii ako hobby, dom a záhrada, náradie, súčiastky, energia, auto, PC a kancelária a multimédiá. Takmer všetko čo súvisí s elektronikou a technikou tu bez problémov nájdete, každý kutil teda nájde, to čo hľadá. Všetky predávané výrobky na Conrad.sk navyše dosahujú prvotriednu kvalitu.

Conrad Slovensko v Českej a Slovenskej republike zatiaľ žiadne Conrad predajne neprevádzkuje. V prípade, že zákazník potrebuje poradiť s výberom, k dispozícii sú tu profesionáli, ktorí o výrobkoch vedia takmer všetko. K dispozícii sú na telefónnej linke či online na emaili, ale užitočné sú aj podrobné technické otázky priamo na ich facebookovej stránke. Na conrad.sk nájdete prehľadne usporiadaný tovar do kategórii, špeciálne Conrad zľavy či aktuálne novinky v sortimente.

Spoločnosť Conrad Electronic je držiteľom certifikátu ISO 90001, je to certifikát, ktorý zaručuje vysokú úroveň výrobného procesu a vysokú kvalitu ponúkaných výrobkov zákazníkom.

Podobné obchody ako Conrad s akčnými letákmi a katalógmi

Skutočne chcete prísť o  6,5 % späť z ceny nákupu v obchode Conrad?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.