Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Decodom leták informácie

Všetky platné Decodom letáky a katalógy na jednom mieste! Objednávajte nábytok do obývačky, kuchyne, kancelárie a spálne za priaznivé ceny online z pohodlia vášho domova. Obchod Decodom vydáva tlačený Decodom leták raz mesačne a Decodom katalóg. Najnovšiu ponuku si môžete prelistovať na týchto stránkach. S nami nakúpite vždy výhodne. Decodom katalóg a leták si môžete stiahnúť aj v PDF formáte.

Spoločnosť Decodom pôsobí na slovenskom trhu od roku 1999. V apríli 2000 spoločnosť Decodom otvorila prvú maloobchodnú predajňu a v roku 2003 najväčšie štúdio kuchýň na Slovensku. Spoločnosť má predajne a kuchynské štúdiá. Nájdete tu, Dom nábytku Decodom: Košice, Prievidza, Martin, Žilina, Skalica, Trnava, Liptovský Mikuláš, Púchov, Nitra – Mlynárce, Trenčín, Poprad, Rožňava, Michalovce, Ružomberok, Banská Bystrica, Námestovo a Decodom Topoľčany – podniková predajňa. Kuchynské štúdio Decodom: Podunajské Biskupice, Nové Zámky, Bratislava - Galéria Lamač, Bratislava - OC Retro, Bratislava - Polus City Center a Bratislava - Siko Galvaniho.

Spalňový sportiment obchodu zahŕňa Decodom postele, rošty, matrace a matracové chrániče, obliečky, závesy, paplóny, vankúše, šatníky, zrkadlá, toaletné stolíky, spálňové zostavy, prebaľovacie pulty, závesné police, komody, šatníky atď. Dom nábytku DECODOM Trnava ponúka široký sortiment nábytku ako obývačky, čalúnený nábytok, spálne, kancelárie, študentský nábytok, matrace a kuchynské spotrebiče. K dispozícii je aj najväčšie kuchynské štúdio v regióne Trnava. Predajňa disponuje najväčším počtom vstavaných kuchýň aj kuchýň šitých na mieru pre miestne panelové byty.

Decodom e-shop poskytuje aj online konzultácie a grafický návrh na kuchyne zadarmo. Decodom kuchyne sa vyrábajú v rôznych farebných vyhotoveniach a jednotlivé skrinky sa dajú kombinovať podľa predstáv zákazníkov. Kuchynské linky Decodom sú v ponuke buď hotové alebo môžu byť navrhnuté podľa predstáv zákazníka. Vhodné sú do menších kuchýň v byte. Prelistujte si Katalóg kuchýň Decoplan - Decodom a vyberte si tú správnu kuchyňu Decodom podľa vašich predstáv. Prezrite si aj Decodom zľavy a Decodom letáky. Ak potrebujete inšpiráciu pre nový dom či záhradu, prelistujte si Bauhaus leták alebo letáky Kinekus. Potrebujete nábytok? V tom prípade si pozrite Idea nábytok leták s najnovšími zľavami.

Podobné obchody ako DECODOM s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod DECODOM.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa