decoDoma leták informácie

Všetky platné decoDoma letáky a katalógy na jednom mieste! Objednávajte bytové doplnky a textil za priaznivé ceny online z pohodlia vášho domova. Obchod decoDoma vydáva katalóg štyrikrát ročne a je platný vždy pre aktuálne ročné obdobie. Najnovšiu ponuku si môžete prelistovať na týchto stránkach. S nami nakúpite vždy výhodne.

Spoločnosť decoDoma je obľúbený zásielkový obchod bytových doplnkov a textilu. Pokiaľ si chcete skrášliť domov, určite si vyberiete z bohatej ponuky tovaru za skvelé ceny.

Sortiment obchodu zahŕňa decoDoma poťahy, obliečky, matrace a matracové chrániče, plachty a prestieradlá, periny a vankúše, deky, poťahy na kreslá a sedačky, záclony a závesy, sedáky na stoličky, obrusy a prestierania, uteráky a osušky, kúpeľňové podložky, utierky, kuchynské zástery a chňapky, hrnce, panvice, silikónový riad, pomôcky na pečenie, produkty k servírovaniu, formy a cukrárenské pomôcky, jedálne súpravy a misky, poháre a hrnčeky, kuchynské nože, príbory, dózy, kuchynské pomôcky a malé kuchynské spotrebiče.

Ďalej v decoDoma e-shope nájdeme umelé kvety, sviečky, hodiny, drobný nábytok, koberce a koberčeky, rohožky, doplnky do kúpeľne, bytové dekorácie, záhradné dekorácie, záhradnícke potreby, záhradnícke potreby, lapače a odpudzovače škodcov, záhradný nábytok, kempingové potreby, grily, produkty do dielne a náradie, autopotreby, doplnky na bicykel, pomôcky na čistenie a poriadok, pranie a žehlenie, úložné boxy a vákuové sáčky, pomocníkov do domácnosti, nákupné tašky, produkty na starostlivosť o telo, zoštíhľujúce prádlo, kozmetiku, bylinné masti, čaje, pomôcky na šport, osobné váhy, ale tiež obuv, oblečenie na voľný čas, spodné prádlo, ponožky, šperky a hodinky, kabelky, peňaženky a ďalšie doplnky. Pokiaľ v e-shope nakúpite nad 54 €, môžete využiť dopravu zdarma alebo iné decoDoma zľavy a kupóny . Na ďalšie akciové ponuky upozorňuje decoDoma leták.

Štyrikrát do roka tiež vychádza decoDoma katalóg, ktorý je vždy platný 3 mesiace. Katalógy sú tematicky štylizované podľa ročného obdobia na katalógy Jar, Leto, Jeseň, Zima. Katalógy chodia zaregistrovaným záujemcom do schránok, u nás si ho však môžete prelistovať online.

Podobné obchody ako DeDoma s akčnými letákmi a katalógmi

Skutočne chcete prísť o  2,5 % späť z ceny nákupu v obchode DeDoma?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa