Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Letáky z kategórie

Delimano leták informácie

Radi varíte jednoducho kreatívne a s radosťou? V e-shope Delimano nájdete všetko, čím by ste mali vybaviť svoju kuchyňu, aby ste si varenie čo najviac spríjemnili. Delimano experimentuje s nezvyčajnými tvarmi ako šikmá panvica na palacinky, či šikmý wok, v ktorom ľahko premiešate veľké množstvo zeleniny. Okrem hrncov a riadu ponúka Delimano aj rôzne kuchynské spotrebiče ako mixéry, smoothie mixéry, zmzlinovače, odšťavovače a ďalšie kuchynské pomôcky. Prelistujte si aktuálny Delimano leták a presvedčte sa sami.

Spoločnosť Delimano poskytuje vysokokvalitný kuchynský riad pre zdravšie varenie od roku 2010. Začali s keramickým riadom, no postupne začali vyvíjať ďalšie skvelé kuchynské výrobky. Obchod Delimano sa sústreďuje na kvalitné, technologicky vyspelé a kreatívne riešenia kuchynského riadu. Odolné Delimano hrnce s nelepivým povrchom sú ideálnym riešením, ak chcete variť zdravo, kreatívne a chutne. Okrem toho ponúkajú aj tlakové a multifunkčné hrnce, takže si z ich širokej ponuky vyberie naozaj každý. Aby ste nové kuchynské náčinie nepreplatili, sú tu pre vás Delimano zľavy, vďaka ktorým ušetríte.

Ak hľadáte praktickú a inovatívnu panvicu, Delimano panvice uspokoja všetky vaše potreby. Model Delimano Trilogy je jedinečné riešenie, ktoré vylepšuje spôsob varenia a ponúka zážitok zo zdravého jedla. Trilogy má hliníkový a keramický povrch, no špeciálnym ho robí 9 výstupov, ktoré umožňujú vzduchu pod pokrievkou voľne cirkulovať. Vďaka tomuto modelu môžete pripravovať zdravé pokrmy len na kvapke oleja. Delimano ale ponúka viac ako len kuchynské náčinie. Ak hľadáte riešenie na okamžitý ohrev vody, vyskúšajte Delimano batérie. Batéria na okamžitý ohrev vody Delimano Instant zabezpečí prívod teplej vody s teplotou až 60 stupňov.

Ak si chcete produkty Delimano prezrieť na vlastné oči, Delimano predajne poskytujú široký sortiment kuchynského náradia, z ktorého si určite vyberiete. K týmto kvalitným produktom sa dostanete aj vďaka Kaufland Delimano, ktorý ich takisto zaradil do svojej ponuky. Z kuchynského náradia Delimano budete mať nielen radosť, ale vaše jedlo bude aj zdravé. Pre Delimano je jedlo oslavou života, presvedčte sa o tom sami.

Podobné obchody ako Delimano.sk s akčnými letákmi a katalógmi

Skutočne chcete prísť o 2,5 % späť z ceny nákupu v obchode Delimano.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.