Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Dobrá miska leták informácie

Neprehliadnite žiadne výhodné ponuky a zľavnené ceny na nákup chovateľských potrieb a granule pre psy v e-shope Dobrá miska.sk. Doprajte svojim chlpatým miláčikom to najlepšie krmivo kvalitných značiek, ktoré im zabezpečí zdravie a dlhý život. Nakupujte všetko potrebné pre chov domácich aj hospodárskych zvierat pohodlne z domu v obchode Dobrá miska.

Zháňate chovateľské potreby, kde pohodlne a rýchlo nakúpite všetko čo váš domáci maznáčik potrebuje? Internetový predajca Dobrá miska je rokmi overený odborník, ktorý vašich chlpáčov prináša len tie najkvalitnejšie produkty. Kvalitná strava je základ pre dlhý a zdravý život každého zvieratka od rybičky po koňa. Vyberajte si granule pre psy zo širokého portfólia svetových výrobcov ako Brit Calibra, N&D či Acana.

Kvalitné krmivo doplňte o kĺbovú starostlivosť a dobrú psiu kozmetiku a váš psík sa bude mať po celý život ako v bavlnke. Výhodou internetového predajcu Dobrámiska.sk je, že sa špecializuje na zvieratá každého druhu. V e-shope nájdete produkty pre akvaristiku, ale aj krmivá pre hospodárske zvieratá. Okrem toho v obchode zoženiete pelechy, obojky, vodítka, hračky a ďalšie doplnky, ktoré nemôžu chýbať ani jednému majiteľovi zvieraťa. Váč maznáčik si zaslúži rozmaznávanie. Doručenie produktov prebieha expresne rýchlo, takže sa nemusíte báť, že by váš štvornohý kamarát zostal hladný.

Ak preferujete osobný odber, na internetovej stránke nájdete zoznam odberných miest po celom Slovensku. Tovar si môžete vyzdvihnúť vo výdajni Dobrá miska Žilina, Bratislava, Banská Bystrica, Nitra, Trenčín a v mnohých ďalších. Ak máte zájem dostávať najnovšie informácie od predajcu mailom, začnite odoberať Dobrá miska newsletter.

Spolužitie so zvieratkom vie byť poriadne nákladné. Dobrá správa je, že nemusíte znižovať kvalitu výrobkov s cieľom ušetriť. Využite Dobrá miska zľavový kupón a doprajte svojim nemým kamarátom overenú kvalitu za super ceny. Pre zákazníkov je okrem toho vždy pripravená Dobrá miska zľava, vďaka ktorej ušetríte nemalé peniaze. Stačí pravidelne sledovať Dobrá miska leták a už nikdy nezmeškáte žiadnu výhodnú akciu na nákup choveteľských potrieb. Doprajte svojim miláčikom len to najlepšie v e-shope Dobrá miska.sk.

Podobné obchody ako Dobrá-miska.sk s akčnými letákmi a katalógmi

Skutočne chcete prísť o 1,5 % späť z ceny nákupu v obchode Dobrá-miska.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa