Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Drevona leták informácie

Všetky platné Drevona letáky na jednom mieste! Drevona leták pre tento aj nasledujúci týždeň. Drevona vydáva letáky pravidelne raz mesačne. Drevona letáky sú ladené aj tématicky a tak si môžete prezrieť špeciálne akcie na detské postele, komody, relaxačné kreslá a drevona postele.

Na papierový leták sa môžete zabudnuť, pretože u nás nájdete Drevona leták online.

Značka DREVONA je na trhu od roku 1949. V súčasnosti patrí pod značku Drevona viacero spoločností a divízií: veľkoobchod s nábytkom, maloobchodná sieť kamenných predajní s nábytkom, výroba nábytku, e-shop s nábytkom, export-import nábytkových polotovarov a piliarskych výrobkov, zariaďovanie interiérov „na kľúč“. Cez internet predáva Drevona nábytok už od roku 2002. Na Slovensku nájdeme celkom 8 kamenných predajní s nábytkom a to Drevona Bratislava, Drevona Nitra, Drevona Komárno, Drevona Trnava a Drevona Sereď, Zlaté Moravce, Kežmarok, Žilina.

Drevona ponúka moderný aj klasický nábytok od slovenských, alebo overených zahraničných výrobcov. Okrem predajní môžete nakupovať aj z pohodlia vášho domova, a to v Drevona e-shope na drevona.sk. Doručenie nábytku objednaného cez drevona.sk nad 300 € je zadarmo. V predajniach a internetovom obchode nájdeme Drevona nábytok: postele, kuchynské linky, sedacie súpravy na mieru, pohovky, kreslá, stoly a stoličky, drevona postele, matrace, rošty, skrine a úložné priestory, perináky, komody, police, lehátka, detský nábytok, nábytok do kuchyne, zrkadlá, botníky, vešiaky, kancelársky nábytok, kúpeľňový nábytok, vešiakové steny, prebaľovacie pulty a mnoho iného tovaru. Okrem toho Drevona ponúka aj záhradný nábytok ako kreslá, lehátka a ostatné vybavenie do záhrady.

Na akčné ponuky pravidelne upozorňuje Drevona leták, ktorý vychádza 1x za mesiac. Aktuálny Drevona leták si môžete prelistovať na týchto stránkach. E-shop Drevona.sk je zásobovaný z vlastného veľkoskladu, vďaka čomu sú dodacie lehoty nábytku jedny z najkratších. Navyše k nákupu môžete využiť Drevona nábytok zľavy a kupóny.

Podobné obchody ako Drevona s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Drevona.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa