Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

H&M leták informácie

Nepremeškajte aktuálne akciové ponuky a zľavy na módne oblečenie či bytové doplnky z línií H&M fashion, H&M deti alebo H&M home. Prelistujte si aktuálny leták H&M z pohodlia vášho domova. Všetky najnovšie ponuky nájdete jednoducho na jednom mieste online. Sledujte H&M leták a nakupujte módne veci za tie najlepšie ceny v sieti predajní H&M.

Švédsky reťazec s oblečním H&M bol založený v 40-tych rokoch minulého storočia. Cieľom značky bolo ponúknuť ženám kvalitnú a peknú módu za dostupné ceny. Expanzia značky mimo švédske hranice začala na konci 60-tych rokov. Prvá zahraničná predajňa bola otvorená v Nórsku. Nesledovalo Dánsko, Anglicko a Švajčiarsko. Európska expanzia pokračovala až do konca 90-tych rokov. Príchodom nového milénia H&M prerazilo aj na svetovom trhu, kde si drží dodnes porpedné miesto medzi značkami ponúkajúcimi dostupnú módu.

Do portfólia HM móda patrí kvalitné dámske, pánske či detské oblečenie a obuv, ktoré spĺňa všetky najnovšie trendy zo sveta módy. Značka H&M prináša niekoľko línií a nezabúda ani na tých najmenších. Cenovo dostupné oblečenie z línie H&M deti je určené pre deti od bábätiek až po tínedžerov. V H&M kúpite naozaj široký sortiment oblečenia. Nohavice, rifle, košele, tričká, spodné prádlo, plavky či H&M šaty rôznych strihov, materiálov či na rôznu príležitosť. V H&M si vyberie naozaj každý.

Vedeli ste, že H&M Slovensko nie sú len kamenné predajne, ale aj e-shop? Nakupujte na H&M.sk pohodlne z domova. Vyberte si svoje módne oblečenie v H&M online verzii obchodu rýchlo a jednoducho. Potrebujete doplnky do vášho bytu či domu? Aj tie kúpite v H&M. Línia H&M home prináša široký sortiment naozaj krásnych bytových dekorácii. Prezrite si H&M katalóg, v ktorom nájdete novinky z aktuálnej kolekcie a presvedčte sa, že H&M jednoducho vie, čo je v móde.

Sledujte leták H&M a nepremeškajte už ani jednu výhodnú ponuku na nákup v reťazci fashion predajní H&M. Kto povedal, že moderné a kvalitné oblečenie musí byť prehnane drahé? Využite zľavy H&M a nakupujte to najmódnejšie dámske, pánske či detské oblečenie za tie najvýhodnejšie ceny. Buďte vždy oblečení podľa najnovších trendov a zažiarte. S H&M nikdy nespravíte krok vedľa.

Podobné obchody ako H&M s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod H&M.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa