Hobbi leták informácie

Všetky platné Hobbi letáky nájdete na jednom mieste! nielen na tento, ale aj na ďalší týždeň. Hobbi nerozosiela letáky do schránok, už ho nemusíte hľadať. Hobbi letáky nevychádzajú pravidelne ani nemajú pravidelnú platnosť. Platia väčšinou po dobu dvoch týždňov.

Nemusíte sa už trápiť s papierovým letákom, pretože u nás nájdete vždy aktuálny Hobbi leták online.

Archív letákov

Spoločnosť Hobbi vznikla v roku 2013, kedy bola otvorená prvá pobočka v Podunajských Biskupiciach. Hobbi sa snaží svojim zákazníkom prinášať pohodlné nakupovanie pre všetkých domácich majstrov alebo aj pre ženy, ktoré si chcú skrášliť svoj domov. V súčasnosti má táto maloobchodná spoločnosť na Slovensku 7 predajní.

Kompletný zoznam predajní ako aj mapu, ako sa k predajni dostanete nájdete na ich webových stránkach hobbi.sk. Vyberať si môžete z predajní Hobbi Nové Zámky, Hobbi Malacky, Hobbi Senica, Hobbi Bratislava, Hobbi Dunajská Streda, Hobbi Levice či Hobbi Ružomberok. Otváracie hodiny všetkých predajní Hobbi sú Pondelok - Nedeľa od 08:00 - 20:00.

Ako už predpovedá názov spoločnosti, sortiment Hobbi zahŕňa rôzne potreby pre domácnosť a záhradu. Viac než 20 tisíc druhov tovaru je rozdelených do základných oddelení ako stavebníctvo a náradie, zamerané hlavne na potreby domácich majstrov a do oddelení dom a záhrada pre všetkých milovníkov dekorácii, kvetín, bytového textilu či záhradkárov.

Okrem predajní môžete nakupovať aj z pohodlia vášho domova, a to v Hobbi eshope na www.ehobbi.sk. Sortiment tam nájdete prehľadne rozdelený do kategórii záhrada, dielňa, bývanie, chovateľské potreby, stavba a sezónne interiérové a exteriérové dekorácie. Všetok vybraný tovar si môžete vyzdvihnúť aj osobne na ktorejkoľvek Hobbi predajni. Pri nákupe nad 50 € máte dopravu zadarmo.

Ako verní zákazníci si môžete nechať založiť aj vernostnú Hobbi kartu. Takto Vás hobbi za vašu vernosť a vaše nákupy môže odmeniť. Nazbieranými bodmi môžete na predajni aj zaplatiť. Aby ste kartu získali, stačí vyplniť registračný formulár, ktorý dostanete v každej hobbi predajni alebo ho nájdete na stránke hobbi.sk. V podobnom sortimentu sledujte aj letáky Bauhaus, letáky Kinekus alebo letákovou akciovú ponuku Decodom.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1283 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo