Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Letáky z kategórie

Humanic leták informácie

U nás nájdete všetky platné Humanic letáky a katalógy na jednom mieste! Akčná ponuka tovaru je väčšinou platná na jeden mesiac. Letáky sú tematicky štylizované podľa ročného obdobia. Na papierový leták môžete zabudnúť, pretože u nás nájdete Humanic leták online. Na našich stránkach si môžete najnovšie akcie prehliadnúť online.

Rakúska firma Humanic patrí materskej spoločnosti Leder und Schuh. Skupina patrí k najväčším obuvníckym spoločnostiam v Európe z viac ako 100-ročnou tradíciou výroby obuvi. História spoločnosti sa začala písať už v roku 1872 v Grazi. Spoločnosť Humanic bola založená v roku 1907 pod názvom American Shoe House Humanic a až do roku 1991 pôsobila iba v Rakúsku.

Humanic sa nachádza v 12 slovenských mestách. Päť predajní Humanic sa nachádza v Bratislave. Ďalšie obchody nájdeme napríklad v Českej republike, Nemecku, Maďarsku, Rakúska, Slovinsku, Chorvátsku, Rumunsku, Švajčiarsku a v Bulharsku. Obuv Humanic ponúka širokú škálu medzinárodných značiek obuvi, kabeliek aj doplnkov. V obchodoch nájdeme lodičky, kozačky, členkovú obuv, domáca obuv, baleríny, obuv na platforme, sandále, poltopánky, tenisky, šnurovacia obuv, čižmy a podobne.

Humanic patrí medzi najväčších európskych dodávateľov obuvi. Humanic obuv ponúka módnu obuv pre ženy, mužov, deti a doplnkový sortiment. Vyberať môžete zo známych značiek ako Lacoste, s.Oliver, Nike, Adidas, Bugatti, Converse, Geox, Vans, Tommy Hilfiger, Vagabond a mnoho ďalších. Alebo z privátnych značiek Alisha, Kate Gray, OMG !, Lazzarini, U & ME. Okrem obuvi v predajniach Humanic kúpite aj doplnky ako batohy, kabelky, peňaženky, opasky, šály, pančuchy a ponožky.

Mimo kamenné predajne tovar nájdete na Humanic online stránke Humanic.sk. Humanic online shop ponúka viac ako 3 000 položiek. Ak nakúpite v Humanic eshope nad 39 € poštovné je zadarmo.

Ak chcete nakupovať kvalitné topánky pozrite si Humanic obuv katalóg, kde nájdete široký výber topánok, kabeliek a doplnkov. Určite tu nájdete niečo, čo sa vám bude hodiť. Počas každej sezóny svojim zákazníkom prináša aj zaujímavé novinky a ešte zaujímavejšie zľavy. Využite zľavy na obuv, kabelky a urobte výhodný nákup pre celú rodinu. Aktuálny akčný Humanic leták a aktuálny Humanic katalóg pre vás pripravujeme na tejto stránke. Nikdy vám tak neutečú žiadne Humanic zľavy ani špeciálne ponuky.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1834 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo