Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

inSPORTline leták informácie

Odteraz si môžete prezerať všetky online inSPORTline letáky a newslettere na jednom mieste! inSPORTline nevydáva tlačené letáky ani katalógy, ale pravidelne si pre vás pravidelne pripravuje sezónny výpredaj a špeciálnu ponuku zliav z rôznych kategórii fitness vybavenia a fitness pomôcok.

Obchod si okrem špeciálnej ponuky pre vás pravidelne pripravuje aj tie najhorúcejšie trendy, z ktorých môžete čerpať inšpiráciu a ostať vždy štýlový aj vo fitku. Najnovšie trendy si môžete prezerať priamo na stránke obchodu inSPORTline.

Spoločnosť inSPORTline je českým výrobcom a tiež dovozcom fitness vybavenia, športového tovaru, produktov pre voľný čas a motocyklistických doplnkov. Spoločnosť inSPORTline vznikla v roku 1995 vo Vítkove. Spoločnosť založil Roman Košťál. V roku 1999 začala svoju pôsobnosť aj na Slovensku. Prenikala postupne aj do ďalších krajín v Európe. Najvýznamejšími partnermi sú krajiny Poľsko, Maďarsko, Rumunsko, Nemecko a ďalších 18 krajín Európy.

V roku 2007 otvorila svoju prvú pobočku na Slovensku v Trenčíne. Aktuálne má spoločnosť inSPORTline online e-shop v Čechách aj na Slovensku, 4 kamenné predajne v Českej republike a 3 predajne na Slovensku. Vyberať môžete spomedzi inSPORTline Bratislava, inSPORTline Trenčín a inSPORTline Košice. Otváracie hodiny predajní inSPORTline sú v Bratislave a Košiciach v pracovné dni od 10:00 do 18:00, v Trenčíne od 09:00 do 18:00 a v sobotu od 09:00 do 13:00 vo všetkých pobočkách.

Pod svojou značkou inSPORTline sa sústreďuje hlavne na výrobu fitness vybaveni a ako napríklad pásy na behanie, rotopedy, trenažéry, trampolíny alebo rôzne posilňovacie doplnky. Majú aj svoju značku WORKER a W-TEC. Značka WORKER sa zameriava na športové potreby a W-TEC na motocyklistické doplnky.

Sortiment inSPORTline zahŕňa hlavne fitness vybevenie, avšak okrem neho si môžete vybrať zo širokej ponuky športového oblečenia pre dámy, pánov, ale aj detí, oblečenie pre každý sport a do každého počasia. Bohatá ponuka pomôcok na všetky druhy športu, ale vybavenie pre milovníkov trampolín či preliezok pre deti. Ponuka je naozaj široká. Dodanie tovaru z e-shopu trvá zvyčajne 2 pracovné dni. Verní zákazníci sa môžu stať členmi vernostného programu inSPORTline a získať tak až 10% zľavu na nákup tovaru. Výška zľavy sa odvíja od útraty zákazníka.

Podobné obchody ako inSPORTline s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod inSPORTline.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa