Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.

Archív letákov

Intersport leták informácie

Všetky platné Intersport letáky na jednom mieste! Intersport leták pre tento aj nasledujúci týždeň. Intersport vydáva letáky pravidelne 2x mesačne. Intersport letáky upozorňujú na všetky akčné ponuky. Na papierový leták kľudne zabudnite, pretože nás nájdete Intersport leták online.

Spoločnosť Intersport patrí k popredným predajcom športového oblečenia a vybavenia na svete. V obchode nájdete oblečenie a obuv nielen na šport, ale aj pre voľný čas. Firma sídli vo Švajčiarsku napriek tomu, že založená bola vo Francúzsku v roku 1968. Na celom svete je cez 5800 pobočiek v 65 rôznych štátoch. Predajne nájdeme napríklad v Nemecku, v Kanade, vo Veľkej Británii, v Rakúsku, v Českej republike, na Slovensku, v Číne, v Rusku a v ďalších štátoch.

Na Slovensku nájdeme zatiaľ 33 predajní a to prevažne vo väčších mestách. Nájdeme u nás napríklad predajne Intersport Prešov, Zvolen, Žilina a iné. Sortiment obchodu ponúka dámsku, pánsku a detskú obuv, oblečenie pre každého, batohy, tašky, spiace vaky, stany, karimatky, príslušenstvo na kempovanie, čelovky a baterky, trekingové palice, horolezecké vybavenie, bicykle, helmy, kolobežky, slnečné okuliare, športovú výživu, rotopedy, bežecké pásy, pomôcky na cvičenie, trampolíny, inline korčule, skatebordy, rakety na tenis, plavky, člny, lyže, bežky, korčule, snowboardy, sánky, doplnky, príslušenstvo a ďalšie. V Intersport si vyberie každý športovec.

V Intersport nájdeme známe značky ako je Adidas, Alpine Pro, Atomic, Burton, Coleman, Crocs, Dunpol, Fila, Fox, K2, Kettler, Nike, Nutrend, Puma, Quicksilver, Rossignol, Wilson a iné. Okrem toho má firma aj svoje vlastné značky, medzi ktoré patrí Energetics, Etirel, Firefly, Genesis, Mc Kinley, Pro touch, Tecnopro a Nakamura. Produkty si môžete zakúpiť v kamenných predajniach alebo v Intersport e-shope. Na akčnú ponuku pravidelne upozorňuje Intersport leták. Jistě sledujte aj letáky A3 Sport, akčné letáky Sportisimo alebo aj letáky v akci od Sportobchod.

Pokiaľ si s výberom neviete rady, na predajniach vám ochotne pomôžu vyškolení zamestnanci. Firma tiež ponúka aj služby ako sú brúsenie korčúľ, tvarovanie lyžiarskej obuvi Boot fitting a tvarovanie ortopedických vložiek do lyžiarok alebo do obuvi.

Verný zákazníci si môžu vybaviť zákaznícku kartu Intersport, s ktorou získajú bonus za nákupy až do výšky -3 %, darček k narodeninám, rôzne zľavy a akčné ponuky. Nezabudnite si prezrieť aj dostupné Intersport zľavy a kupóny

Podobné obchody ako Intersport s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Intersport.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa