Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Lindex leták informácie

Všetky platné Lindex katalógy a letáky na jednom mieste! Nakupujte štýlové módne kúsky v obľúbenom obchode Lindex. Prelistujte si aktuálny Lindex leták a zistíte všetko o najnovších akciách a zľavových ponukách v obchode Lindex.sk. Na papierový leták sa môžete zabudnúť, pretože u nás nájdete Lindex leták online a tiež všetky aktuálne katalógy.

Spoločnosť Lindex založili v roku 1954 vo Švédsku Ingemar Boman a Bengtom Rosell pod názvom Frynd. Po krátkej dobe sa však firma premenovala na dnes známy Lindex. Najprv sa obchod špecializoval len na predaj spodnej bielizne, neskôr sa sortiment rozšíril aj na oblečenie pre ženy. Lindex je obľúbený obchod s dámskou módou, oblečením pre deti, spodným prádlom a kozmetikou.

Predajne Lindex Slovensko sú vo väčších mestách a to Lindex Bratislava, Lindex Košice, Lindex Nitra, Lindex Poprad, Lindex Prešov, Lindex Trenčín, Lindex Trnava a Lindex Žilina. Ak pobočku Lindex nemáte blízko, tovar si môžete objednať aj online na Lindex online e-shope. Obchody Lindex v súčasnosti okrem Švédska nájdeme aj v Nórsku, Dánsku, Fínsku, vo Veľkej Británii, Estónsku, Litve, Lotyšsku, Českej republike, Poľsku, Albánsku, Bosne, Írsku, Kosove, Macedónsku, v Saudskej Arábii, Srbsku a v Tunisku.

Spoločnosť neustále rozširuje svoj sortiment. V obchode zakúpite napríklad topy a tričká, košele, blúzky, svetre, kardigany, kimoná, Lindex šaty, saká, nohavice, džínsy, legíny, sukne, overaly, pančucháče, šortky, doplnky, šperky, kabelky, slnečné okuliare, plavky, nočné prádlo, podprsenky, nohavičky, ponožky a ďalší tovar. Novú kolekciu Lidex nájdete v aktuálnom Lindex katalógu.

V Lindexe si vyberú aj deti. Kategória Lindex deti ponúka širokú škálu detského oblečenie. Vyberať môžete z kolekcií na motívy Ľadového kráľovstva, Star Wars a ďalších. Okrem oblečenia Lindex ponúka i dekoratívnu a ošetrujúcu kozmetiku, hrebene, kozmetické taštičky a ďalšie doplnky. Lindex pre svojich zákazníkov pravidelne pripravuje rôzne akcie a Lindex zľavy. Akciové ponuky tovaru a Lindex katalóg si môžete v pohodlí domova prelistovať na týchto stránkach.

Poznáte aj ďalšie obchody s oblečením a doplnkami? Mrknite na ponuku Tchibo letáku, Kik letáku a Pepco letáku.

Podobné obchody ako Lindex s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Lindex.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa