Mall leták informácie

Spoločnosť vydáva niekoľko letákov do mesiaca s platnosťou väčšinou jedného týždňa. Mall.cz leták a Mall.cz newsletter si odteraz môžete prezerať na jednom mieste- na našom portáli. Rozsah letákov je kratší ale o to zaujímavejší. Okrem akčnej ponuky tam nájdete množstvo Mall.cz noviniek.

Nepremeškajte skvelé akcie a nakupujte výhodne, za tie najlepšie ceny. Potešte seba, svojich blízkych a taktiež vašu peňaženku.

Spoločnosť Mall.cz bola založená v roku 2000 a je jedným z najväčších internetových predajcov v Českej republike. Od roku 2016 patrí do významnej medzinárodnej štruktúry Mall Group, ktorá združuje najvýznamnejších hráčov na internete v strednej Európe. Okrem Českej republiky, Mall pôsobí aj v Poľsku, Maďarsku, Slovinsku a na Slovensku.

Mall vám šetrí čas aj peniaze. Vychutnávajte si pohodlie domova a ušetrite čas strávený cestou do nákupných centier. Obchod je otvorený 24 hodín denne 365 dní v roku a vopred objednaný tovar si môžete vyzdvihnúť na pobočkách v Prahe, Brne, Ostrave, Karlových Varoch, Liberci, Ústí nad Labem, Českých Budejoviciach, Olomouci a v Zlíne. Na predajniach môžete platiť v hotovosti alebo platobnými kartami Visa, MasterCard, Diners Club. Ochotní personál vám tam pomôže aj s vybavením reklamácie a zodpovie všetky vaše dotazy.

Na jednom mieste môžete vyberať zo širokého sortimentu. Ponúkajú vám okolo 200 000 produktov z rôznych kategórií, napríklad z oblasti elektroniky, športu, starostlivosti o dieťa, oblečenia, hračiek, drogérie či hobby potrieb. O aktuálnosť ponuky a hladký chod sa starajú produktoví špecialisti, ktorí pre vás každý deň pripravujú novinky, Mall.cz zľavy, zaujímavé cenové akcie, zvýhodnené balíčky, výpredaje a do ponuky zaraďujú nový tovar. Prihláste sa k odberu newsletterov a nezmeškajte veľké akcie ako Mall.cz Black Friday a iné.

Vyberajte chladničky, oblečenie, LED televízory, notebooky, hodinky, mobilné zariadenia, elektrické náradie, chovateľské potreby, rybárske a potápačské potreby, bicykle, stany, spacáky, karimatky, drogériu, hudobné nástroje, knihy alebo auto potreby. Na svoje si príde naozaj každý.