Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Letáky z kategórie

Mojehodinky.sk leták informácie

Čas si nekúpite, ale kvalitné hodinky, ktoré vám ho presne ukážu áno. Nezmeškajte už nikdy žiadnu akciu či zľavovú ponuku na nákup hodiniek za super ceny. Pozrite si Moje hodinky leták a všetky najnovšie informácie zo sveta značkových hodiniek budete mať vždy poruke. Leták môžete sledovať z pohodlia domova na jednom mieste v jeho online verzii. Spravte radosť sebe alebo svojim blízkym značkovými hodinkami, ktoré vydrža.

Spoločnosť Monali, ktorá zastrešuje aj internetový obchod Mojehodinky.sk, sa na trhu pohybuje už od roku 2009. Jej tím sa zaoberá predajom luxusných značkových hodiniek. Pri nákupe v obchode Mojehodinky je vám garantovaná originalita produktov, ktorú dostanete. Vyberať si môžete z portfólia vyše 5000 produktov od 60-tich značiek. V e-shope Moje hodinky si navyše dávajú záležať na tom, aby svojim zákazníkom prinášali stále niečo nové. Pribúdajú modely aj značky, takže predajca hravo uspokojí požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Šaty robia človeka a módne doplnky zasa dotvárajú šaty. Hodinky už dávno neslúžia len ako ukazovateľ správneho času, ale vypovedajú o štýle a vkuse majiteľa. Elegantným, ale aj mladistvým ženám a mužom dokonale sadnú Michael Kors hodinky. Športovejšie typy môžu staviť na športovú eleganciu, ktorú prinášajú hodinky Tommy Hilfiger.

V e-shope Mojehodinky.sk nezabúdajú ani na športových nadšencov, ktorým na ruke nesmú za žiadnych okolností chýbať fitness hodinky. Stavte na overené značky ako napríklad Garmin a vždy budete mať prehľad o tom, koľko je hodín, koľko krokov ste za deň spravili či koľko kalórii pri pohybe spálili. Predajca Moje hodinky je overený hráč so 100%-ným zákazníckym servisom. Ak si to potrebujete overiť, pozrite si Moje hodinky recenzie a zistíte, že sa niet čoho obávať. O kvalite služieb tisícky spokojných zákazníkov.

Chcete nakupovať značkové hodinky za super ceny? E-shop Mojehodinky je pre vás ideálnou voľbou. Sledujte pravidelne Moje hodinky leták a už nikdy nezmeškajte príležitisť nakúpiť kvalitu za tie najlepšie ceny na trhu. Pokiaľ by ste objavili tie isté hodinky u niekoho lacnejšie, predajca Mojehodinky.sk vám vie znížiť cenu. Ušetríte aj v prípade, že vám neunikne žiadna Moje hodinky zľava. Doprajte si kvalitné produkty svetoznámych značiek a ušetrite svoj rodinný rozpočet. Kráčajte s časom s hodinkami z e-shopu Mojehodinky.sk.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1597 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo