Tölgyes leták informácie

Všetky platné Tölgyes letáky na jednom mieste! Tölgyes leták pre tento aj ďalší týždeň. Tölgyes nerozosiela letáky ani katalógy do schránok. Katalógy produktov vychádzajú na rôzne časové obdobie. Zvyčajne platia na sezónu či nejaké dlhšie časové obdobie

Na papierový leták sa môžete vykašľať, pretože u nás nájdete Tölgyes leták online a tiež všetky aktuálne katalógy.

Obchod Tölgyes ponúka široký sortiment nábytku, postelí a matrací od slovenských a českých výrobcov. Okrem nákupu nového nábytku v obchode si môžete vybrať aj lacnejšiu variantu nábytku, a to nákup z bazáru použitého nábytku. Obchod sa nachádza v Šali, ide o jedinú pobočku tejto spoločnosti v Šali a jej okolí.

Otváracie hodiny nábytku Tölgyes Šaľa sú počas pracovných dní od 09:00 do 17:30 a počas víkendu len v sobotu od 09:00 do 12:00. Partnermi spoločnosti sú napríklad nábytok Tempo Kondela, Blanar, Meuble, Blanco, Mrava, Skippi a mnoho ďalších.

Sortiment spoločnosti predstavuje z väčšej časti hlavne nábytok. Ďalšími produktmi sú matrace, postele, rošty, kreslá a stoličky, kancelársky nábytok a sedačky od popredných slovenských výrobcov s dlhoročnou praxou, bohatými skúsenosťami, ktorí zaručujú kvalitu a spokojnosť zákazníkov.

Môžete si nechať vytvoriť modernú kuchynskú linku s prvkami rustikálnej tvorby priamo na mieru. Vizualizáciu vám spoločnosť Tölgyes posyktne zdarma prostredníctvom predajcu ENZO kuchyne. Získate vysoký štandard za rozumnú cenu. Nakupovať môžete pohodlne na splátky prostredníctvom spoločnosti Quatro, ktorá je na Slovensku jednotkou v nákupe na splátky.

Na ich webových stránkach si môžete prezrieť aktuálne katalógy výrobcov a tiež aktuálne akciové letáky ich partnerov. Letáky a katalógy nájdete z každej kategórie hneď niekoľko.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1203 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.