Zariaďujete si nové bývanie alebo ste sa rozhodli pre výmenu nábytku? Preferujete lokálnych slovenských či českých výrobcov, ktorí vyrábajú kvalitný nábytok za rozumné ceny? Správnou voľbou pre vás je v tom prípade Nábytok Tölgyesi. Kvalitné sedacie súpravy, postele a mnohé ďalšie kúsky nájdete v predajni Tölgyesi Šaľa. Doprajte si pohodlné sedenie a kvalitný spánok. Prebúdzajte sa do každého dňa s úsmevom. Premeňte svoj dom či byt na domov s nábytkom od skúseného predajcu Tölgyesi.

Kvalitný nábytok vás nemusí stáť všetky vaše úspory. Prečo nepodporiť skúsených slovenských a českých výrobcov a ušetriť na nábytku nemalé peniaze? Overenú kvalitu za dostupné ceny vám prináša Tölgyesi. Predajca sa špecializuje na predaj nábytku od lokálnych distribútorov a dbá na to, aby svojim zákazníkom prinášal len to najlepšie. Vyberajte si zo širokého portfólia produktov, ktoré premenia vaše bývanie na dokonalé miesto presne podľa vášho vkusu.

Predajca Nábytok Tölgyesi sa prioritne špecializuje na postele a matrace. Kvalitný spánok ja pre zdravý život nevyhnutnosťou. To ako sa zobudíte ovplyvní celý váš deň. Voľbou dobrej postele a matracu navyše predídete bolestiam chrbtice, ktoré vedia poriadne znepríjemniť život. Spite ako na obláčiku, vyspite sa doružova a prebúdzajte sa s úsmevom do každého nového dňa s postelou a matracom z predajne Tölgyesi.

Ste zo západného Slovenska? Skvelý nábytok kúpite v predajni v Šali. Skôr ako sa vydáte do predajne Nábytok Tölgyesi Šaľa, pozrite si na webe otváracie hodiny. Brány predajne sú pre vás otvorené v pracovné dni od 9:00 do 17:30 a v soboty od 9:00 do 12:30. V nedeľu je pradajna zatvorená. Na internetovách stránkach Tölgyesi.sk okrem iného nájdete aj zoznam katalógov, v ktorých si môžete pohodlne doma prezrieť dostupné produkty. Okrem super postelí v predajni kúpite aj nábytok ako sedačky či obývacie steny.

Nakupujte nábytok za tie najvýhodnejšie ceny. Prelistujte si pravidelne Tölgyesi leták a majte vždy v malíčku všetky aktuálne informácie o akciových cenách a zľavových ponukách v predajni Tölgyesi. Nábytok Tölgyesi myslí na svojich zákazníkov za každých okolností. Prináša pravidelne Tölgyesi zľavy, ktoré vám ušetria nemalé peniaze z vášho rodinného rozpočtu. Česko-slovenská kvalita za rozumné ceny na vás čaká v predajni s nábytkom Tölgyesi.

Podobné obchody ako Nábytok Tölgyesi s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Nábytok Tölgyesi.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa