Odevy pracovne informácie

Pravidelne sledujte aktuálny Odevy pracovne leták a už nikdy nezmeškáte ani jednu výhodnú ponuku alebo zľavu na nákup. Všetky platné Odevy pracovne letáky na jednom mieste. Najnovšie akcie nájdete na týchto stránkách, prinášame vám Odevy pracovne leták online. Pracovné odevy, obuv, rukavice, ochranné pomôcky, kúpite na e-shope Odevy pracovne.sk. Chrániť sa pri práci je veľmy dôležité.

Odevy pracovne je slovenský predajca pracovných odevov. Na Slovensku sa nachádza jedna vzorková predajňa pracovne odevy Poprad. Firma svoj tovar ponúka len priamo cez e-shop odevypracovne.sk. Pracovné odevy Kado a pracovné odevy Zigo ponúkajú tiež rozmanitý sortiment pracovných odevov.

Obchod Odevy pracovne ponúka širokým výber pracovných odevov. Všetok tovar je dostupný skladom. Ak nakúpite nad 50 €, získate dopravu zadarmo. Pre verných a zaregistrovaných zákazníkov je dostupný vernostný program VIP I., s ktorým získajú zákazníci na celý sortiment zľavu 7 % pri objednávke nad 1000 € s DPH. Zakúpený tovar možné vymeniť do 60 dní. S vernostným programom VIP II. získajú zákazníci na celý sortiment zľavu 9 % pri objednávke nad 2000 € s DPH a možnosť vymeniť tovar do 90 dní. S vernostným programom VIP I. je možnosť zapožičania vzoriek na maximálne 7 dní do hodnoty 50 € s DPH s platbou len za dopravu. S VIP II. Programom je možnosť zapožičania vzoriek na maximálne 14 dní do hodnoty 100 € s DPH s platbou len za dopravu.

Spoločnosť Odevy pracovne má bohatý sortiment pracovných odevov. V rôznych kategóriách sú v ponuke pracovné odevy, pracovná obuv, pracovné rukavice, ochranné pomôcky, pracovné náradie, dopravné značenie a vojenské oblečenie. V ponuke je taktiež možnosť potlače loga priamo cez e-shop odevypracovne.

Pravidelne sledujte Odevy pracovne leták a nezmeškajte žiadnu akciovú ponuku na nákup. K obderu letáka sa môžete prihlásiť aj na stránke odevypracovne.sk. Nakupovať priamo z e-shopu odevypracovne.sk z pohodlia domova je výhodné. Na výber tovaru máte dostatok času a navyše nechýbajú odevy pracovne zľavy.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Odevypracovne.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.