Hľadali ste už v kategóriách letákov obchodov s potravinami, módou, elektrom, nábytkom a bytovými doplnkami či detským sortimentom? Ak sa vám stále nedarí nájsť leták, ktorý hľadáte, určite ho nájdete medzi ostatnými letákmi na Tipli. Tu totiž nájdete všetky nezaradené akciové letáky.

V tejto kategórii na vás čakajú jedinečné akciové letáky, ktoré nie sú súčasťou žiadnej inej kategórie. Ide o letáky, ktoré sa tematicky nehodia ani do kategórie obchodov s nábytkom a bytovými doplnkami, elektrom, módou či do drogérie a parfumérie. Šetrite svoj čas aj peniaze. Ostatné letáky na Tipli pribúdajú každým dňom a bola by škoda ich nevyužiť.

PetCenter vydáva letáky pravidelne vždy raz mesačne. Nájdete v ňom sortiment pre každé domáce zvieratko od vtáčikov, cez hlodavce, rybičky, plazy či psy alebo mačky. Nezáleží na tom, či máte doma mláďatko alebo staršieho maznáčika, ktorý si vyžaduje zvláštnu starostlivosť. V letáku PetCentra nájdete všetko čo potrebujete.

Máte štvornohého miláčika? Obľúbené granule a konzervy pre psov a mačky či krmivo pre škrečky a morčacie prasiatka nájdete v akciovom letáku PetCenter. Okrem toho leták prináša aj rôzne pamlsky a akciové ceny mačacích podstielok, prepraviek či hračiek pre domácich miláčikov.

Aby ste zistili, aké produkty sú v akcii, nemusíte blúdiť po predajniach. Zabudnite tiež na papierové letáky a myslite na životné prostredie. Odteraz môžete sledovať zľavy v letákoch obchodov online z pohodlia domova.

Chcete prísť o odmenu až 15 % z každého nákupu na internete?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa