Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Letáky z kategórie

OTTO leták informácie

Odteraz si môžete prezerať všetky online OTTO letáky a newslettere na jednom mieste! OTTO nevydáva tlačené letáky ani katalógy, ale pravidelne si pre vás pripravuje špeciálnu ponuku zliav na ich pánskej a dámskej módy a ostatných módnych doplnkov.

Obchod si okrem špeciálnej ponuky pre vás pravidelne pripravuje aj tie najhorúcejšie trendy, z ktorých môžete čerpať inšpiráciu a ostať vždy štýlový. Najnovšie trendy si môžete prezerať priamo na stránke obchodu OTTO.

OTTO je internetový obchod s módnym oblečením, doplnkami, bytovým textilom a dekoráciami do domácnosti. OTTO patrí pod spoločnosť Otto group, ktorá bola založená v roku 1949 v Hamburgu. Založil ju Werner Otto. Do skupiny Otto group patrí napríklad Bonprix, Alba Moda, Shopping 24, OTTO a mnoho ďalších. Prvý OTTO katalóg bol vyrábaný určne a ponúkal 28 druhov obuvi. Postupom času sa sortiment a obchod rozšírili.

OTTO je online predajňa, ktorá ponúka bohaté nákupné možnosti s tisíckami kvalitných produktov pre mužov, ženy aj deti. Výhodou internetového obchodu OTTO je podrobný popis pri produktoch, prehľadné kategórie oblečenia a výborný zákaznícky servis.

Sortiment predajne tvorí hlavne dámska, pánska a detská móda. Od hlavy až po päty OTTO oblečie celú vašu rodinu do každého počasia. Sortiment je plný módy najnovších trendov a designových kúskov. Okrem oblečenia nechýba tiež kvalitná a pohodlná obuv. Na výber sú značkové topánky pre každú príležitosť vo všetkých veľkostiach a farbách. Potreby pre domácnosť sú ďalším z ponuky sortimentu online e-shopu OTTO. Vybavenie do kuchyne, originálne dekorácie, praktické pomôcky, či rôzne dekorácie do bytu sú tiež v ponuke.

Všetok objednaný tovar z e-shopu OTTO si môžete nechať doručiť GLS kuriérnou službou. Pri nákupe nad 89 € máte navyše dopravu zadarmo. V prípade, že Vám tovar vyhovovať nebude, ho bez udania dôvodu môžete vrátiť alebo vymeniť do 14 dní. V prípade, že neviete, ako si pri výbere tovaru zvoliť tú správnu veľkosť, môžete využiť Sprievodcu veľkostí na otto.sk. Nechýba tiež rubrika “inšpirácie”, v ktorej nájdete aktuálne trendy pre aktuálnu sezónu či rady, ako zvoliť oblečenie pre daný typ postavy.

Spoločnosť OTTO sa snaží svojim zákazníkom poskytovať vždy aktuálne informácie o výhodných ponukách prostredníctvom OTTO newslettru. Za prihlásenie k odberu získate darčekovú poukážku v hodnote 15 €, ktorú je možné uplatniť pri nákupe nad 60 €.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1657 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo