Penny Market leták informácie

Nepremeškajte aktuálne akciové ponuky a zľavy na nákup potravín v sieti supermarketov Penny Market. Prelistujte si najnovší Penny Market leták, prezrite si všetky platné akcie a doprajte sebe aj svojej rodine potraviny najlepšej kvality. Nakupujte za super ceny a ušetrite váš rozpočet nákupom potravín v Penny Market. Sledujte pravidelne leták Penny Market a už nikdy vám nenunikne žiadna super ponuka.

Sieť supermarketov Penny Market bola založená v Nemecku v roku 1973. Aktuálne prevádzkuje vyše 3500 predajní v Rakúsku, Českej republike, Rumunsku, Taliansku, Maďarsku a samozrejme v materskom Nemecku. Penny Market je dcérskou spoločnosťou veľkej nadnárodnej korporácie REWE. Svojim zákazníkom už desiatky rokov prináša na stoly kvalitné potraviny za super ceny. Penny Market na Slovensku zatiaľ nenájdete, avšak obyvatelia zo Slovenska často vyrážajú za nákupmi do susedného Rakúska, Maďarska či Česka.

Doprajte si vždy čerstvé potraviny. Vysoká kvalita produktov a stabilne nízke ceny robia zo supermarketov Penny Market jeden z najobľúbenejších potravinových reťazcov v Európe. Aj preto tisícky Slovákov neváhajú a vyrazia nakupovať potraviny za hranice. V predajniach zoženiete široký sortiment potravín ako pečivo, mäso, ovocie, zelenina, nápoje, ale aj drogistické produkty. Všetko v tej najlepšej kvalite a za výhodné ceny.

Chystáte sa variť nedeľný obed? Zháňate dobré potraviny, z ktorých pripravíte desiatu pre vaše deti? Penny Market si s vašimi požiadavkami hravo poradí. Stačí si prelistovať Penny market leták. Vychádza pravidelne a vďaka nemu budete mať vždy tie najčerstvejšie informácie o tom, ktoré potraviny kúpite výhodne. Vedeli ste, že leták Penny Market je dostupný už aj v online verzii? Prelistovať si ho tak môžete pohodlne z vášho domova, podobne ako aj Tesco leták alebo Kaufland leták.

Sledujte pravidelne letáky online a už nikdy vám neunikne žiadna príležitosť na výhodný nákup. Nezabúdajte ale ani na extra výhodné Penny Market zľavy. Vždy sa tak zistíte, aké sú aktuálne platné akcie na nákup potravín. Vyberte si skvelé produkty za ešte lepšie ceny a ušetrite svoje ťažko zarobené peniaze bez toho, aby ste museli šetriť na kvalite produktov, ktoré jete. Nakupovať v sieti supermarketov Penny Market za vždy oplatí.

Podobné obchody ako Penny Market s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Penny Market.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.