Aktuálne letáky a letáky na budúci týždeň PetCenter

Archív letákov

PetCenter leták informácie

Nezáleží či ste z Nitry, Košíc, Trenčína alebo Bratislavy, odteraz si môžete prezerať všetky letáky na jednom mieste a vybrať si jednu z 38 predajní po celom Slovensku. PetCenter vydáva každý mesiac aktualizovaný leták s množstvom HAFo zliav, pre všetkých vašich domácich maznáčikov.

Okrem klasických letákov môžete využiť aj ich vernostný program - program verného pána, kde získate rôzne supervýhody.

PetCenter je najväčšia sieť chovateľských potrieb na Slovensku aj v Českej republike. Spoločnosť má dokopy už viac ako 150 predajní a 2 weby- www.petcenter.sk a www.petcenter.cz. Prvá predajňa tejto spoločnosti bola založená v roku 2009. Odvtedy šíria radosť medzi vašimi domácimi miláčikmi.

Cieľom tohto obchodného reťazca nie je len predávať produkty, ale sprevádzať vás celým životným cyklom vašeho domáceho maznáčika, od chvíle, kedy o ňom začnete premýšľať. Pomôžu a poradia vám so zaobstaraním tých najzákladnejších potrieb od jeho prvého dňa v novej domácnosti. Okrem poradenstva a ochotného, vyškoleného personálu vám spoločnosť poskytuje služby ako je napríklad prevádzkovanie psieho hotela, salónu a tiež veterinárnych kliník, zatiaľ dostupných len v Českej republike.

Ponúkajú široký sortiment chovateľských potrieb, obrovskú ponuku kvalitných krmív pre tradičné aj menej tradičné druhy zvierat a každý mesiac si pre vás pripravujú špeciálne výhodne ponuky, ktoré nájdete práve v letákoch alebo vo svojej emailovej schránke. Pokiaľ zháňate konkrétny výrobok, chcete vyskúšať niečo nové alebo dokonca rozmýšľate o zaobstaraní si nového zveracieho kamaráta, predajne PetCenter sú pre vás tým správnym miestom.

Predajne sú otvorené často takmer 365 dní v roku a môžete ich nájsť skoro vo všetkých veľkých obchodných centrách a retailových parkoch, ktoré sa nachádzajú na najviac frekventovaných miestach.

PetCenter Slovenská republika pravidelne podporuje vybrané útulky, organizácie, občianske združenia a chovateľské stanice. V Českej republike sa spoločnosť snaží ľudí upovedomiť o téme tzv. množiarní. Aktívne podporuje iniciatívu "stop množiarniam", dlhodobo a opakovane vzdelávajú o tejto téme aj širokú verejnosť, aby pôsobili v prevencii prípadných komplikácií, ktoré súvisia s týmito chovmi.

Podobné obchody ako PetCenter s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod PetCenter.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa