Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.

Archív letákov

Ravak leták informácie

Prelistujte si aktuálny Ravak katalóg a ponorte sa do pokoja, ktorý kúpelne Ravak prinášajú. Ravak vám vo svojom katalógu ponúka vane a sprchové kúty, ktoré sa stanú novou dominantou vašej kúpelne. V novom letáku Ravak nezabúda ani na kúpeľný nábytok, umývadlá, WC a vodovodné batérie. Objavte novú dimenziu vaní Ravak a zútulníte si svoju kúpeľňu dizajnovými kúskami vo vysokej kvalite.

Spoločnosť Ravak funguje od roku 1991 a od začiatku nesie názov, ktorým poukazuje na svojich zakladateľov - rodiny Vařekovcov a Kreysovcov, ktoré firmu dodnes vedú. V súčasnoti ide o najväčšieho výrobcu kúpeľnového vybavenia v Českej republike a takisto si získali dôležité postavenie aj na európskom trhu. Ravak vane sú zárukou zodpovedného prístupu, stability a preverenej kvality.

Nechajte sa očariť sprchovými kútmi Ravak, ktoré si vás podmania svojimi jednoduchými líniami a presvedčte sa o tom, že sprchovanie nemusí byť len rutina a alternatíva k nedostatku času. Spoznajte vďaka novému katalógu vane Ravak, ktoré sa môžu stať dominantou aj vašej kúpelne. Investícia sa vám vráti v dlhých hodinách, počas ktorých sa vám nebude chcieť odísť z vane. Kúzlo vane Ravak Rosa si možno získa aj vás. Zachováva si vlastnosti veľkých, pohodlných vaní, no rozmermi sa vojde aj do menších kúpelní.

Maximálna variabilita modelov a cenová dostupnosť vďaka Ravak zľavám vám pomôžu splniť vaše predstavy o relaxe v kúpeľni. Ak sa vám nechce vyberať každý kúsok osobitne, alebo vás zaujalo jedno z komplexných kúpeľňových riešení, neváhajte a upravte si svoju kúpeľňu podľa najnovších trendov. Nazrite do kráľovstva kúpelní Ravak v ich novom katalógu, alebo si ich kúsky pozrite v jednej z vybraných predajní. Inšpiratívne kúpelne premyslené do posledného detailu si môžete pozrieť aj naživo. Ravak Bratislava ponúka sériu kúpeľňových štúdií, v ktorých sa môžete týmito skvostami medzi vaňami pokochať.

Podobné obchody ako Ravak s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Ravak.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa