Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Letáky z kategórie

Sizeer leták informácie

Všetky platné Sizeer letáky nájdete odteraz na jednom mieste! Sizeer leták platný na tento aj ďalší týždeň. Sledujte Sizeer letáky a nakúpite za akciové ceny športovú obuv, oblečenie a módne doplnky pre mužov, ženy i deti. Ak chcete mať prehľad o aktuálny akciových ponukách Sizeer, ste na správnom mieste.

V Sizeer newsletteri nájdete rôzne tipy, zľavy a akčné ponuky. Využite Sizeer zľavový kód a nakupujte lacnejšie.

Sizeer Slovakia je multibrandový reťazec predajní ponúkajúcich športové topánky, oblečenie a doplnky v streetwearovom štýle.

Na Slovensku nájdete 5 kamenných predajní Sizeer. Nájdete ich zvyčajne vo väčších mestách a to konkrétne v nákupných centrách. Tri predajne sa nachádzajú v Bratislave, jedna v Banskej Bystrici a dalšia v Prešove. Sizeer Aupark ponúka modely gigantov street štýlu, obuv, oblečenie a doplnky.

Sortiment spoločnosti Sizeer tvorí najmä športová obuv, doplnky a oblečenie. Seezer obuv sú pohodlné a modné značky ako Puma, adidas Originals, Reebok, Roxy, Toms, Vans, Timberland, Nike Sportswear, DC alebo Converse. Vyberú si dámy, páni a deti. Nechýbajú tiež kvalitné ruksaky, peňaženky, oblečenie, čiapky či doplnky.

Medzi služby, ktoré svojim zákazníkom prináša spoločnosť Sizeer patrí aj doprava zadarmo. Bezplatné dodanie tovaru sa vzťahuje na všetky objednávky bez ohľadu na hodnotu objednávky a platí s ďalšími akciami v Sizeer.sk.

Pre verných zákazníkov nechýba ani vernostný program SizeerClub, ktorý so sebou prináša niekoľko výhod. Každý nový člen pri nákupe tovaru v min. hodnote 50 eur a vytvorí si účet vyplnením kontaktných údajov a formuláru získa počas prvých troch mesiacov 10% zľavu na všetko. Počas ďalších 3 mesiacov získajú nový členovia, ktorí nestihnú spraviť nákup zľavu - 7%. Po 6. mesiacoch bez nákupu zľava klesne do -5 %. V každej chvíli sa dá zväčšiť zľava o 10% nákúpom za min. 50 eur. Tieto zľavy platia v internetovom obchode Sizeer.sk a v predajniach Sizeer. Medzi ďalšie výhody patria: vstupenky na výnimočné akcie, informácie o nových ponukách po telefóne, zjednodušená reklamácia: pri transakcii s kartou SizeerClub netreba predložiť účet.

SizeerApp pomôže nájsť predajňu vo vašom okolí, budete informovaný o vašej aktuálnej Sizeer zľave v SizeerClube a taktiež aké sú aktuálne zľavové akcie.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Sizeer.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.