Prinášame akčnú ponuku, ktorú nájdete v obchodoch so športovým oblečením. Nazrite do aktuálnych obchodov Sportisimo, TXM či Bonprix. Prinášame najzaujímavejšie ponuky športového vybavenia a oblečenia. Viete aká je tento týždeň aktuálna ponuka športových potrieb?

Najnovšie akciové letáky so športovým oblečením

Ste športovým nadšencom alebo len myslíte na svoje zdravie a udržujete sa v kondícii? Chceli by ste nové športové vybavenie či oblečenie za rozumnú cenu? Teraz už nemusíte za zľavami chodiť do obchodov. Môžete si prelistovať letáky so športovými potrebami online, v pohodlí domova. Všetky najlepšie ponuky akciových letákov so športovou výbavou a oblečením nájdete na Tipli.

Najnovšie letáky so športovým oblečením

Pozrite si najnovší Sportisimo leták, kde si určite vyberiete kvalitnú športovú spodné bielizeň, funkčné tričká, teplé zimné bundy na lyže a množstvo ďalšieho oblečenia . Ak si nevyberiete, prezrite si Kik leták, TXM leták alebo Bonprix leták a žiadna výhodná ponuka vám neutečie.

Športová výbava s letákom Sportisimo

Chcete sebe alebo svojim blízkym kúpiť športové oblečenie? Kúpte ho výhodnejšie! Pokiaľ zháňate športové potreby v akcii, nazrite do Sportisimo letáku. Tento katalóg športových potrieb vám pomôže pripraviť sa na zimné zjazdovky a kúpte si aj nové lyže či rovno celú lyžiarsku výstroj. Vyberte si zo širokej ponuky akciovej špecializovanej športovej výbavy či módy. Športový leták ponúka super kúsky od značiek ako Nike, Adidas, Head či Rossignol tu nájdete za najvýhodnejšie ceny.

Športové oblečenie aj na Bonprix

Vedeli ste, že na Bonprix zoženiete okrem módnych kúskov aj športové oblečenie? Ak ste ešte nevideli najnovší Bonprix leták, teraz máte jedinečnú príležitosť prezrieť si ho online a inšpirovať sa skvelou a kvalitnou športovou módou. Okrem oblečenia do práce či do spoločnosti tu nájdete aj akčný športový tovar. Vyberte si športové tepláky, legíny, podprsenky, mikiny či bežecké topánky. S Bonprix môže športovať celá rodina, v ponuke je totiž sortiment pre dámy, pánov aj deti. Oblečte sa do fitnes centra, na bicykel či na zimné športy.

Chcete prísť o odmenu až 15 % z každého nákupu na internete?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa