Sportobchod leták informácie

Všetky platné Sportobchod letáky na jednom mieste! Sportobchod leták pre tento aj budúci týždeň. Sportobchod leták platí väčšinou jeden mesiac alebo dva mesiace.

Spotrobchod tiež pravidelne posiela aj newslatter so špeciálnymi ponukami alebo sa môžete pozrieť na youtube kanál. Na papierový leták môžete zabudnúť, pretože u nás nájdete Sportobchod leták online.

Obľúbený obchod Sportobchod dokáže byť skvelým spoluhráčom na klzisku, trávniku aj kurte. Spoločnosť vznikla v roku 2002. Svoju prvú kamennú pobočku otvorila v Brne v roku 2008 a nasledujúci rok v Prahe. Na území Slovenska sa zatiaľ žiadna predajňa nenachádza, ale funguje tu veľmi dobre e-shop kde si zákazníci vytvoria ročne až 100 tisíc objednávok. Možno sa o chvíľu dočkáme predajne Sportobchod Bratislava. Nechajme sa prekvapiť.

Sortiment Sportobchod je veľmi široko zameraný a nájdete tu rôzne druhy kolieskových korčúľ, strešných nosičov, hokejovej výstroje, bicyklov, športového oblečenia, pomôcok na tenis, futba, florbal, bedminton, loptové hry, hokejbal a mnoho ďalšieho. Okrem klasických športov a sortimentu spojeného s daným športom tu nájdete aj pomôcky na funspory. Baví vás beh, speed bedminton, vodní športy, powerbally, frisbee a ďalšie tak Sportobchod je ten pravý výber pre vás. V konkrétnej kategórií nájdete veľa vecí a pomôcok o ktorých ste možno ani nevedeli že sa dajú kúpiť.

Sportobchod predáva len tovar o ktorom si myslia, že prináša 100% kvalitu pre svojich zákazníkov. Všetky produkty poctivo testujú, aby vedeli poradiť a odporučiť to správne pre vás. Na webových stránkach nájdete podrobný popis každého produktu a to aj vďaka osobným skúsenostiam odborných pracovníkov Sportobchod.sk. K tomu všetkému si môžete pozrieť aj youtube kanál, kde verejne testujú, radia a predstavujú svoj sortiment vybraných produktov. A možno práve tovar, ktorý si budete chcieť objednať z odporúčania nájdete v aktuálnom Sportobchod letáku.

Navyše Sportobchod ponúka tímový program pre nadšených športovcov. Za bártrový obchod môžete získať zvýhodnené ceny na vybraný tovar, stačí umiestniť logo spoločnosti na sociálne siete alebo vaše webové stránky. Každý zákazník sa môže zapojiť do bonusového programu a zbierať kredity za nákup. Ale, nie len za nákup. Buďte aktívny na webových stránkach, hodnotne zakúpené produkty alebo zaplaťte objednávku dopredu – za toto všetko môžete získať kredit navyše. Pri uplatnení nazbieraných kreditov získate sportobchod zľavový kód a nakupujete s vybranou zľavou. A na čom môžete ešte ušetriť? Pri objednávke tovaru nad 79,99 € môžete získať dopravu zadarmo priamo k vám domov alebo sa radšej vyberiete do kamennej predajne?