Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Letáky z kategórie

Triola leták informácie

Radi nosíte kvalitné spodné prádlo, ktoré dobre vyzerá, je pohodlné a zároveň vydrží? Doprajte si tú najlepšiu dámsku či pánsku bielizeň, ktorá má tradíciu. Presne takú kúpite v obchode Triola. Nakupujte spodné prádlo, ktoré má históriu za tie najlepšie ceny. Prelistujte si pravidelne Triola leták a už nidky vám neunikne žiadna akciová ponuka a zľava na nákup bielizne v e-shope Triola.sk.

Kvalitná spodná bielizeň nemusí byť nevyhnutne z ďalekého zahraničia. Stavte na overenú značku českej kvality. Značka Triola je na trhu od roku 1919. Venuje sa nielen samotnému predaju bielizne, ale neustále vyvíja nové a nové produkty, ktoré spĺňajú požiadavky tých najnáročnejších zákazníkov. Práve to je pridanou hodnotou obchodu a samotnej značky. V bielizníku žiadnej ženy by nemala chýbať kvalitná podprsenka Triola, ktorá perfektne sadne a ani nebudete vedieť, že ju máte oblečenú. Triola prádlo je ľahké ako pierko.

Nakupujte spodné prádlo v online verzii Triola.sk. Okrem českej značky u predajcu kúpite aj tovar od svetových predajcov ako Gatta, Cornette alebo Dorina. Pri výbere online vám ochotne poradia, a tak sa určite nestane, že by vám Triola podprsenky nesadli. Okrem toho sa na stránkach dozviete všetko potrebné o správnej starostlivosti o spodnú bielizeň.

Prezrite si Triola katalóg a vyberte si zo širokého sortimentu dámskej a pánskej spodnej bielizne. Okrem podprseniek, nohavičiek a pánskych boxeriek v e-shope kúpite krásne Triola plavky, v ktorých zahviezdite na každej pláži. Všetky produkty v obchode sú vyrobené z kvalitných materiálov, takže vám zaručene vydržia. Nezabudnite si pozriež výber zo sekcie nočné košielky a pyžamá, v ktorých sa vám bude spať ako na obláčiku.

Preferujete nákupy v kamenných predajniach? Triola predajne nájdete v Nitre a v Bratislave. Predajňa Triola Bratislava sa nachádza v OD Saratov a nakúpite v nej v pracovné dni od 9:00 do 19:00. V sobotu od 9:00 do 13:00 a v nedelu sú brány obchodu zatvorené. Obchod s bielizňou Triola Nitra sa nachádza v OC Centro a nakupovať môžete 7 dní v týždni od 9:00 do 21:00.

Nechcete, aby vám unikla niektorá zo zliav na nákup spodného prádla u predajcu Triola? Sledujte pravidelne Triola leták a nakupujte výhodne za tie najlepšie ceny. Prelistujte si leták z pohodlia domova, a vždy budete mať najčerstvejšie informácie. Pre zákazníkov je okrem iného zakaždým pripravená zaujímavá Triola zľava, vďaka ktorej pri nákupe spodnej bielizne ušetríte nemalé peniaze. Nakupujte spodnú bielizeň u rokmi overeného výrobcu a predajcu pohodlne online v e-shope Triola.

Skutočne chcete prísť o 7 % späť z ceny nákupu v obchode Triola?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.