Zľavy a zľavové kupóny pre Vás

Platí do 09.04.2020

Zľavový kupón až 10 % na všetko v obchode AliExpress.

 

Najväčšie virtuálne trhovisko, ktoré si za posledné roky obľúbili milióny ľudí po… Zobraziť viac

AliExpress

09.04.2020

Platí do 19.04.2020

Zľavy až 70 % na bestsellery na AliExpress

+ 10 % naspäť z nákupu

Bestsellery z AliExpress teraz so skvelými zľavami až 70 %. Stačí si iba vybrať!

AliExpress

19.04.2020

O obchode AliExpress


Existencia platformy AliExpress sa začala písať v roku 2008. Za takmer 10-ročné fungovanie sa spoločnosť vyšvihla do gigantických rozmerov. Dnes sa teší celosvetovej popularite a zároveň sa radí medzi najnavštevovanejšie stránky vôbec. AliExpress je online retailová služba, ktorá ale nefunguje len ako predajca. Svojich zákazníkov presmerováva priamo na výrobcov tovaru. Práve preto na AliExpress zoženiete všetky vecičky za veľmi nízke ceny. Ešte ste sa na AliExpress nenakupovali? Stačí jednoduchá AliExpress registrácia a môžete nakupovať ešte dnes.

AliExpress registrácia

História obchodu AliExpress

Obchod AliExpress začal fungovať v roku 2008. Za jeho vznik sa podpísala spoločnosť Alibaba Group, ktorá veľmi rýchlo zrobila z AliExpressu celosvetový fenomén. Z domáceho územia Číny sa doručovanie z obchodu rozšírilo aj do ďalších krajín a taktiež AliExpress zväčšil aj svoje územie na strane predajcov, ktorí môžu v obchode ponúkať svoj tovar. Niet pochýb že AliExpress je výnimočný obchod, ktorý si zaslúži veľkú pozornosť. Stačí naň raz kliknúť a bez nákupu ho určite nevypnete.

AliExpress – všetko čo si môžete priať

AliExpress ponúka všetko, na čo si spomeniete. Kvalitnú obuv, šaty, hračky, elektroniku, veci do domácnosti a mnohé iné. V tomto online obchode nájdete vyše 100 miliónov výrobkov. Ak si nevyberiete na AliExpress, potom pravdepodobne to, čo hľadáte, ani neexistuje. Takmer ku každému tovaru môžete nájsť AliExpress recenzie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní. Recenzie nájdete pod produktami. Garantujeme vám, že AliExpress je naozaj bezpečný eshop a s jeho službami budete maximálne spokojní. Stačí si len vybrať to svoje.

AliExpress recenzie

AliExpress Slovensko

Bojíte sa nákupu na zahraničnom e-shope, pretože neovládate angličtinu či iný svetový jazyk? Nákupy na AliExpress si môžete uľahčiť vďaka možnosti prepnutia stránky do módu AliExpress v slovenčine. Doména AliExpress má síce koncovku .com, ale prepnutím jazyka si vytvoríte pomyselnú stránku AliExpress.sk. Nákupy tak zvládnete ľavou zadnou a svoje obavy môžete hodiť za hlavu. Nakupovať v AliExpress dokáže naozaj každý.

aliexpress v slovenčine

Ako na AliExpress slovensky? 

1.Na úvodnej stránke AliExpress nájdete v pravom hornom rohu kolonku Language.

2.Kliknite na ňu a vyberte možnosť Vybrať jazyk.

3.Vyberte si slovenčinu a chvíľu počkajte.

4.Hotovo. AliExpress máte od teraz v slovenčine.

Ako nakúpiť na AliExpress?

Chcete nakupovať v najväčšom virtuálnom obchodnom centre na svete? Pozrite si sekciu Návody na AliExpress, kde nájdete všetky potrebné informácie k tomu, ako kupovať veci cez AliExpress. Stačí si osvojiť pár zásad, zaregistrovať sa a môžete veselo nakupovať veci pre seba aj celú rodinu. Hľadáte niečo konkrétne? Do vyhľadávača na AliExpress jednoducho napíšte čo potrebujete a zobrazené produkty si vyfiltrujte podľa potreby. Zvoľte si vlastnú cenovú hranicu, možnosť dopravy zadarmo alebo najlepšie hodnotenie produktov.

AliExpress vyhľadávanie

AliExpress registrácia

Ak ste navštívili stránku AliExpress, od nákupu vás delí ešte jeden malý krok, ktorým je registrácia. Ak neviete ako na to, postupujte podľa tohto jednoduchého návodu:

1. Kliknite na ikonu človeka vpravo hore a vyberte si tlačidlo Join Free alebo Pridať sa zadarmo.

2. Ak máte účet na Facebooku alebo Gmaily, tento bod si môžete zjednodušiť tým, že kliknete na ikonu danej sociálnej siete. Ak ale účet na stránkach nemáte, vyplňte všetky potrebné údaje, ktoré od vás AliExpress požaduje.

3. Ak ste vyplnili všetko správne a uviedli ste aj svoju e-mailovú adresu, dostanete na ňu potvrdzovací e-mail. Kliknite na Confirm my email address alebo Potvrdiť moju emailovú adresu.

Reklamácia na AliExpress

Pri každom online nakupovaní sa môže stať, že vám tovar nepríde v požadovanom stave. Aj na AliExpresse môže nastať situácia, že vám tovar príde zničený, neúplný či nesprávny. Ak sa to náhodou stane, postupujte takto:

1. Kontaktujte predajcu

Kontaktujte predajcu prostredníctvom contact seller a skúste sa s ním dohodnúť.

2. Začnite spor

Ak sa s predajcom nedohodnete, zbytočne nečakajte a začnite spor, tzv. Open Dispute. Táto možnosť je pri každej objednávke. Vo formulári popíšete, aký problém máte s produktom a môžete tam pridať aj fotku. Ďalej si stanovíte, či chcete produkt vymeniť za nový alebo požadujete peňažné odškodnenie. Ak to predajca nevyrieši ani v tomto prípade nemusíte sa báť, AliExpress sa o vašu reklamáciu určite postará.

AliExpress clo 

Väčšina tovaru na AliExpress má dopravu zadarmo. Avšak v prípade že vaša objednávka presiahne sumu 22 € a bude zároveň stáť do 150 €, musíte na AliExpress zaplatiť DPH (čo tvorí 20 % z ceny tovaru) a poplatok za spracovanie a poskytnutie služieb dopravnej spoločnosti. Ak ale vaša objednávka presiahne sumu 150 €, budete musieť zaplatiť navyše aj AliExpress clo. Na výpočet výšky cla môžete využiť špeciálnu clo kalkulačku.

AliExpress promo code

Nakupovať na AliExpress sa už samo od seba oplatí. Všetky veci zoženiete za mimoriadne nízke ceny. Existuje však možnosť ceny ešte znížiť. Vždy sú tu pre vás promo kódy na rôzne AliExpress produkty, vďaka ktorým ušetríte. Kódy a zľavy, ktoré pod ne platia nájdete napísané pod cenou pri konkrétnych produktoch. Ak navyše využijete cashback od Tipli, cena nákupu sa vám môže znížiť až o 10 %! Nakupovať v AliExpress je jednoduché pohodlné a navyše sa to vždy oplatí.

AliExpress Day

Aj AliExpress má svoj sviatok, je ním AliExpress Day. Počas tohto špeciálneho dňa môžete na AliExpresse nakúpiť tisícky výrobkov ešte výhodnejšie, ako ste zvyknutý. Produkty nakúpite doslova za pár centov. AliExpress Day sa v Číne koná každý rok 11. novembra, kvôli časovému posunu si ho ale u nás môžete vychutnať už o deň skôr. Poznačte si tento deň do svojho kalendára. Ak obľubujete nákupy na AliExpress, určite by ste ho nemali zmeškať.

 • Věděli jste, že v obchodě AliExpress můžeš nakoupit i v Česku.
 • Czy wiedzieli Państwo że w sklepie AliExpress można robić zakupy także w Polsce.

AliExpress zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

2ks 3D bieliace pásky na ústnu hygienu Starostlivosť o bielu bielu zubnú bieliacu pastu na bielenie…

14.03.2020 - Lacné bielenie zubov, nakupujte priamo z Číny. Dodávatelia: 2ks 3D bielenie zubov Stripy na ústnu…

Pre Samsung Galaxy S10 Lite Púzdro Carbon Fiber Cover Nárazuvzdorné puzdro pre telefón S Samsung S…

14.03.2020 - Lacné kufríky, nakupujte priamo z Číny. Dodávatelia: pre puzdro Samsung Galaxy S10 Lite Carbon…

Elektrický stroj na ošetrovanie nôh Tvrdý suchý odumretý kožný odstraňovač pokožky Odstraňovač…

13.03.2020 - Nakupovanie online za najlacnejšiu cenu pre automobilový priemysel, telefóny a príslušenstvo,…

Dámske spoločenské večerné párty Sexy Sequin Club Krátke šaty Sexy Vestidos Jesenné šaty Ženy Zlaté…

13.03.2020 - Lacné šaty, nakupujte priamo z Číny. Dodávatelia: Dámske spoločenské večerné párty Sexy Sequin Club…

Duploe Zvieracie série Veľké postavy Stavebné bloky Zvieratá Vzdelávacie darčeky Kompatibilné…

13.03.2020 - Lacné bloky, nakupujte priamo z Číny. Dodávatelia: Duploe Animal Series Veľké postavy Stavebné…

Podobné obchody

Recenzie AliExpress

4.9

Milan G.

24.03.2020 5.0

super

Peter K.

19.03.2020 5.0

Tip-TOP. 1500 objednávok. 99,5% spokojnosť

Ondrej M.

25.02.2020 5.0

Výborná klasika....

silvia

06.02.2020 5.0

vsetky vyrobky boli,ako na obrazku

Daniela Z.

05.02.2020 5.0

Spokojnost

Daniela

29.01.2020 5.0

Šikovný nákup drobností

Erika

09.01.2020 5.0

Veľmi spokojná

chinin

18.12.2019 5.0

pri veciach pri ktorých mi nevadí počkať tak mesiac dva úplne super. Dá sa tu nájsť všetko za dobré ceny.

Radoslav S.

22.11.2019 5.0

TOP

Dominika

20.11.2019 5.0

Je to sice cina, ale kvalitou to iste co aj u nas v obchodoch, takze som spokojna.

Najväčšie virtuálne trhovisko, ktoré si za posledné roky obľúbili milióny ľudí po celom svete sa volá AliExpress. Zoženiete v ňom výrobky od výmyslu sveta za skutočne priaznivé ceny. Oblečenie, topánky, elektro, jednoducho čokoľvek, čo vám napadne. Nákup je nielen výhodný, ale aj pohodlný a bezpečný. Na rozdiel od konkurencie nefunguje iba ako predajca, ale spája svojich zákazníkov priamo s konkrétnymi výrobcami.

Podmienky nákupu

Drtivá väčšina odmien sa pohybuje medzi 4,5 - 5 %. Každý z produkov má nastavenú odmenu inak a jej presná výška záleží na konkrétnom type produktu. Na AliExpress obdržíte cashback odmenu pri nákupe niektorého zo 60 miliónov produktov v ponuke. Na AliExpress je možné získať cashback odmenu zhruba pri 60 % všetkých produktov. U zvyšných produktov nemusí byť odmena pripísaná alebo je nulová. Vopred bohužiaľ nedokážeme určiť, za ktoré produkty je možné odmenu získať, pretože na AliExpresse sa nachádza enormné množstvo predajcov a produktov a každý má svoje podmienky individuálne nastavené.
Nákup uskutočnite čo najskôr. Ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Pokiaľ sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.
Nezabudnite pri doručení tovaru potvrdiť doručenie na vašom účte na AliExpress. Odmena by inak nemusela byť potvrdená.

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky
Peniaze späť z nákupu  10 %
Príslušenstvo k mobilom, móda, záhrada, domácnosť  5 %
Ostatné  3,5 %
Mobilné telefóny, tablety, PC, notebooky, audio & video  1,5 %
Zobraziť všetky ponuky ↓

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.