Po prekliku do AXA asistance.sk získate 50% zľavu na poistenie.

Obchody, kde vás odmeníme

Pre obchod AXA práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Prezrite si dalšie zľavové kupóny z Adrop.sk.

Zľavový kupón 4 € na zážitky na adrop.sk

+ 6 % naspäť z nákupu

Doprajte si najlepšie zážitky a ušetrite. Kód zadajte v košíku. viac

O obchode AXA

AXA

AXA svojim klientom ponúkaslužbyna vysokej úrovni a na základe získaných medzinárodných skúseností. Dôraz kladie na kvalitný poisťovací servis a finančné poradenstvo. Jej základnú ponuku poistenia tvorí Investičné životné poistenie,Rizikové životné poistenie, Úrazové poisteniea Tradičné životné poistenie. AXA v spolupráci s ostatnými členmi finančnej skupiny poskytuje aj rozsiahle portfólio moderných finančných produktov pre najnáročnejších klientov.

Moja AXA

AXA vám zriadi váš osobný účetMoja AXA. Ide o jednoduché, bezplatné a bezpečné elektronické služby. Sledujete si tu stav svojich zmlúv24 hodín denne a 7 dní v týždni. Cez váš elektronický účet na stránke axa.sk/moja-axa si môžete aktualizovať osobné údaje akomunikujete výhradne elektronicky, čím chránite životné prostredie. Do Moja AXA sa prihlásite prostredníctvom čísla vašej zmluvy a PIN kódu. Ak vás zaujímajú novinky zo sveta AXA, sledujteAXA letáky.

AXA poistenie

Medzi ponúkanými produktmi nájdete AXA poistenie:Životné poistenie, Dôchodkové poistenie, Poistenie domova, Poistenie auta a Cestovné poistenie. Chystáte sa vycestovať a na poslednú chvíľu ste zistili, že ste sa nepoistili?AXA cestovné poistenieje možné uzatvoriť v priebehu niekoľkých minút online. Vyberiete si z troch variantovcestovného poistenias možnosťou neobmedzeného krytia,zaplatíte kartoua poistenie si uchovávate vo vašom mobile. Ak sapoistíte onlinezískate dokoncaAXA zľavyvo výške 30 %.

AXA assistance

AXA assistance jeasistenčná služba k cestovnému poisteniu, ktorá je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Ak sa vám vzahraničí stane nečakaná udalosť, môžete sa obrátiť na spoľahlivého partnera, ktorý je expertom nacestovné poistenie. Poskytne vámprávnu a lifestyle asistenciu. Ochráni vás pred platbou za ošetrenie, hospitalizáciu alebo prevoz sanitkou. Pri trvalých následkoch po úrazevám vyplatí bonus 40-tisíc eur. Ďalej vás ochráni, ak spôsobíte škodu niekomu inému alebo keď vám zlodeji z izby ukradnú batožinu. Nemusíte sa báťmeškania alebo zrušeného letu, ani neskorého doručenia batožiny.

Základné produkty AXA:

 • poistenie majetku
 • penzijné sporenie

Hledáte podobný obchod v Česku? Můžeme vám doporučitmBank.

Podobny sklepZaplomamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Po prekliku do AXA asistance.sk získate 50% zľavu na poistenie.

O AXA

AXA je jedna z prvých poisťovní na Slovensku a v ČR, ktorá svojim klientom umožnila riešiť poistné udalosti v životnom poistení. Dnes AXA ponúka širokú škálu produktov: životné poistenie, AXA cestovné poistenie, úrazové poistenie, PZP. Doplnková dôchodková spoločnosť sa stará o vaše dôchodky a Investičná spoločnosť o vaše úspory.

Kategórie obchodov

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Poistenie balíka zadarmo na DeliBarry

Je hodnota vášho balíka do 200 euro? Poistenie máte zadarmo. A bez papierovania.

Platí do 29.06.2021

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod AXA.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.