Obchody, kde vás odmeníme

O obchode Bauhaus

Potrebujete nájsť všetko potrebné pre dielňu, dom a záhradu? Bauhaus vám tento sortiment ponúka pod jednou strechou v samoobslužnej forme. Všetko nájdete v 15 oddeleniach, a tak môžete ušetriť čas, peniaze a starosti so zháňaním potrebného materiálu.

Bauhaus služby

Bauhaus ponúka široký sortiment tovaru od ručného Bauhaus zľavy.

Bauhaus online

V Bauhaus online nájdete tipy od profesionálov a odborné informácie krok za krokom. Online rady vám ušetria peniaze a budete mať radosť z toho, že si niečo urobíte sami. V prehľade nájdete kategórie s hlavnou tematikou v nej podkategórie a nakoniec zoznam konkrétnych článkov. Napríklad kategória Náradie a stroje skrýva pod sebou rôzne pomôcky napríklad si môžete zvoliť – kliešte, hoblík, brúska, ručná píla a ďalej sa vám zobrazí článok s návodom, ako používať píly, aké druhy existujú a Tip do domácej dielne. Nechajte sa inšpirovať v úprave záhrady alebo využite pomoc pri grilovaní.

Bauhaus predajne

Predajňa Bauhaus sa nachádza v Bratislave – Ružinov. Otváracie hodiny na predajni sú od PO – PIA od 7:00 – 21:00 a SO – NE od 8:00 – 21:00. V Slovenskej republike sa zatiaľ viac prevádzok nenachádza. Ale ak ste registrovaný živnostník, remeselník alebo veľkoodberateľ, môžete v rámci vernostného programu objednať tovar dopredu a na druhý deň si ho môžete vyzdvihnúť. Bohužiaľ Bauhaus eshop neexistuje preto objednávky môžete zasielať mailom, faxom alebo telefonicky. Bauhaus kontakt nájdete uverejnený na ich webových stránkach.

 • Prodajny Bauhaus se nacházení i v Česku, podívej se na Bauhaous.cz
 • Podobny sklep Sferis.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

O Bauhaus

Prečo nakupovať v niekoľkých rôznych obchodoch, keď si môžete všetko zaobstarať na jednom mieste? Zákazníci tu pohodlne nájdu bohatý sortiment pre dielňu, dom a záhradu. Všetko čo potrebujú šikovný domáci majstri, nájdete v Bauhause.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Tipli

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Bauhaus.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.