Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

BESTCENA zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 1,5 % na všetko v obchode BESTCENA

Platí do 22.01.2021

 
   

Internetový obchod Bestcena ponúka elektroniku za tie najlepšie možné ceny. Navyše aj s rýchlym doručením a možnosťou získania dopravy zdarma.... viac

O obchode BESTCENA

Internetový obchod Bestcena je popredným predajcom elektroniky za tie najlepšie ceny. V stálej ponuke nájdete mobilné telefóny, spotrebiče, herné konzoly, reproduktory a ešte omnoho viac. Vylepšite si vašu domácnosť novým elektrom za špičkové a takmer bezkonkurenčné ceny. Chcete ušetriť ešte viac? Využite Bestcena zľavový kupón.

Bestcena

Odborníci zo spoločnosti Bestcena sú zárukou odbornej pomoci. Preto ak si nebudete vedieť rady, obráťte sa na nich. To je iba jedna z výhod, ktoré eshop Bestcena ponúka. Hľadáte nový notebook, či mobilný telefón a neorientujete sa v náročných špecializáciách? Opäť tu je pre vás Bestcena! Nezáleží na tom, či hľadáte najlepší mobilný telefón alebo skvelú power banku. Široké portfólie produktov za tie najlepšie ceny. To je internetový portál Bestcena.

Bestcena recenzie

Zárukou kvalitného obchodu sú vždy pozitívne recenzie. Tými sa môže Bestcena pochváliť vo veľkom množstvo. Príkladom sú Bestcena recenzie, ako napríklad táto od Milana: „Od momentu objednávky až po dodanie všetko fungovalo tak, ako som požadoval a ako mi bol včas avizované. Záverom, čas, spôsob dodania, komunikácia a hlavne kvalita dodaného tovaru na veľmi dobrej úrovni. Rozhodne takýto spôsob kúpy je pre zákazníka veľkou výhodou. Budem nakupovať aj nabudúce.“

bestcena tv


Bestcena kontakty

Už dlhé roky je pre Bestcena starostlivosť o zákazníkov priorita. Bestcena zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom. Prípadne využite kontaktný formulár na webových stránkach predajcu. Ani v prípade vrátenia tovaru sa nemusí báť. Do 14 dní tak môžete urobiť bez udania dôvodu. Odporúčame sledovať aj Bestcena facebook, kde nájdete mnoho zaujímavých informácií a tipov. Napríklad ako si vybrať instantný fotoaparát.

Nakúpte v eshope Bestcena cez Tipli a získajte cashback až 1,5 % z vášho nákupu.

 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Česku, pozrite sa na Datart.
 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Poľsku, pozrite sa na MediaExpert.

Podobné obchody

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O BESTCENA

Internetový obchod Bestcena ponúka elektroniku za tie najlepšie možné ceny. Navyše aj s rýchlym doručením a možnosťou získania dopravy zdarma. Stále nestačí? Chcete ušetriť ešte viac? Využite Best cena zľavový kód.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 1,5 % späť z ceny nákupu v obchode BESTCENA?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.