Obchody, kde vás odmeníme

Pre obchod BESTCENA práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Prezrite si dalšie zľavy z Okay.

O obchode BESTCENA

Internetový obchod Bestcena je popredným predajcom elektroniky za tie najlepšie ceny. V stálej ponuke nájdete mobilné telefóny, spotrebiče, herné konzoly, reproduktory a ešte omnoho viac. Vylepšite si vašu domácnosť novým elektrom za špičkové a takmer bezkonkurenčné ceny. Chcete ušetriť ešte viac? Využite Bestcena zľavový kupón.

Bestcena

Odborníci zo spoločnosti Bestcena sú zárukou odbornej pomoci. Preto ak si nebudete vedieť rady, obráťte sa na nich. To je iba jedna z výhod, ktoré eshop Bestcena ponúka. Hľadáte nový notebook, či mobilný telefón a neorientujete sa v náročných špecializáciách? Opäť tu je pre vás Bestcena! Nezáleží na tom, či hľadáte najlepší mobilný telefón alebo skvelú power banku. Široké portfólie produktov za tie najlepšie ceny. To je internetový portál Bestcena.

Bestcena recenzie

Zárukou kvalitného obchodu sú vždy pozitívne recenzie. Tými sa môže Bestcena pochváliť vo veľkom množstvo. Príkladom sú Bestcena recenzie, ako napríklad táto od Milana: „Od momentu objednávky až po dodanie všetko fungovalo tak, ako som požadoval a ako mi bol včas avizované. Záverom, čas, spôsob dodania, komunikácia a hlavne kvalita dodaného tovaru na veľmi dobrej úrovni. Rozhodne takýto spôsob kúpy je pre zákazníka veľkou výhodou. Budem nakupovať aj nabudúce.“

bestcena tv


Bestcena kontakty

Už dlhé roky je pre Bestcena starostlivosť o zákazníkov priorita. Bestcena zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom. Prípadne využite kontaktný formulár na webových stránkach predajcu. Ani v prípade vrátenia tovaru sa nemusí báť. Do 14 dní tak môžete urobiť bez udania dôvodu. Odporúčame sledovať aj Bestcena facebook, kde nájdete mnoho zaujímavých informácií a tipov. Napríklad ako si vybrať instantný fotoaparát.

Nakúpte v eshope Bestcena cez Tipli a získajte cashback až 1,5 % z vášho nákupu.

 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Česku, pozrite sa na Datart.
 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Poľsku, pozrite sa na MediaExpert.

O BESTCENA

Internetový obchod Bestcena ponúka elektroniku za tie najlepšie možné ceny. Navyše aj s rýchlym doručením a možnosťou získania dopravy zdarma. Stále nestačí? Chcete ušetriť ešte viac? Využite Best cena zľavový kód.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod BESTCENA.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa