Pre obchod Daza práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Prezrite si dalšie zľavové kupóny z obchodov 4Home, SCONTO nábytok, Möbelix, ASKO NÁBYTOK, alebo Môj nábytok.

Zľavový kupón 5 % na všetko na 4home.sk

+ 2 % naspäť z nákupu

4home - pohodlie domova - bytový textil, obliečky, kuchyňa, jedáleň, bytové dekorácie, domáce spotrebiče, záhrada, hobby, upratovanie, krása a… viac

Zľava 30 % za odber newslettera Sconto nábytok

+ 5 % naspäť z nákupu

Využite zľavu 30% za odber newslettera Sconto nábytok viac

Zľavy až 70 % v e-shope Möbelix

 

V e-shope Möbelix v sekcii Zľavy nájdete zľavnený nábytok. Zľavy až 70 % môžete využiť na nákup nábytku do spálne, obývačky alebo aj kuchyne. viac

Zľava -7 % na nákup v e-shope Asko Nábytok

+ 2,5 % naspäť z nákupu

Pridajte sa do vernostného programu obchodu ASKO NÁBYTOK a môžete získať zľavu -3 % z aktuálnych predajných cien produktov pri druhej objednávke… viac

O obchode Daza

Daza nábytok

SpoločnosťDazaje rokmi etablovaná firma. Už od roku 1991 sa zaoberá predajomnábytku. V ponuke obchodu nájdete široký výber nábytku akopostele, sedacie súpravy, komodya ďalšínábytok a doplnkyrôzneho druhu.Nábytok Dazasvojim zákazníkom prináša to najlepšie na trhu od lokálnych slovenských, ale aj zahraničných výrobcov. Zariadiť si bývanie podľa vlastného vkusu tak môžete pohodlne pod jednou strechou u overeného nábytkarského odborníka Daza.

E-shop Daza

Potrebujete zariadiť byt, ale nemáte čas behať po obchodoch? Preferujetenákupy online? Riešením je pre vásDaza nábytok. Internetová verzia obchodu Daza prináša svojim zákazníkompohodlné riešenie. V prehľadnom menu obchodu si ľahko vyberietemiestnosť, ktorú chcete zariadiť či konkrétnydruh nábytku, ktorý zháňate. Nákupy vám zaberú lenpár kliknutí. Nemusíte sa pohnúť z domu a ušetríte kopu času. Tovar vám bude domov doručený v čo najkratšom možnom čase.

Daza kamenné predajne

Chcete si pozrieť tovar skôr, ako zaň zaplatíte? PreDaza nábytokto nie je žiadny problém. Navštívte niektorú zkamenných predajní. Nájdete ich vŽiline, Dolnom Kubíne, RužomberkuaNámestove. PredajňaDaza Žilinamá pre vás dvere otvorené 7 dní v týždni od 9:00 do 18:00. V obchodeDaza Ružomberoknakúpite od pondelka do piatku od 9:00 do 18:00 a v sobotu v skrátenom čase od 9:00 do 12:00.

Daza leták

Túžite po prerábke bytu a chceli by steušetriťna novom nábytku nejaké to euro? Pravidelne sledujteDaza letáka vždy budete mať k dispozícii tie najhorúcejšie informácie onovinkách a akciáchv predajniach Daza. Predajca Daza okrem toho myslí na svojich zákazníkov a chce im priniesť čo najvýhodnejšie nákupy. VyužiteDaza zľavya kupujte nábytok či bytové doplnky zasuper ceny. Majte krásny domov s nábytkom od dlhoročného predajcu so skúsenosťami Daza.

 • V podobném e-shopu můžete nakupovat také v Česku, podívejte se naSconto.cz.
 • W podobnym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się zMerkuryMarket.pl.

Podobné obchody

O Daza

Zariaďujete si nové bývanie? Nekomplikujte si život a nakúpte nábytok na jednom mieste pohodlne z domova. E-shop Daza ponúka široké portfólio kvalitného a moderného nábytku. Vyberte si svoju posteľ, komodu, sedačku, stôl a mnohé iné. V Daza.sk. V obchode dokonca kúpite aj Daza nábytok do kancelárie. Zmeňte svoj byt či dom na oázu pohody podľa vlastného vkusu. S nábytkom Daza to pôjde jedna radosť.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Daza.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.