Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 5 €.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Daza

Daza

daza.sk
Zariaďujete si nové bývanie? Nekomplikujte si život a nakúpte nábytok na jednom mieste pohodlne z domova. E-shop Daza ponúka široké portfólio kvalitného a moderného nábytku. Vyberte si svoju posteľ, komodu, sedačku, stôl a mnohé iné. V Daza.sk. V obchode dokonca kúpite aj Daza nábytok do kancelárie. Zmeňte svoj byt či dom na oázu pohody podľa vlastného vkusu. S nábytkom Daza to pôjde jedna radosť.

O obchode Daza

Daza nábytok

Spoločnosť Daza je rokmi etablovaná firma. Už od roku 1991 sa zaoberá predajom nábytku. V ponuke obchodu nájdete široký výber nábytku ako postele, sedacie súpravy, komody a ďalší nábytok a doplnky rôzneho druhu. Nábytok Daza svojim zákazníkom prináša to najlepšie na trhu od lokálnych slovenských, ale aj zahraničných výrobcov. Zariadiť si bývanie podľa vlastného vkusu tak môžete pohodlne pod jednou strechou u overeného nábytkarského odborníka Daza.

E-shop Daza

Potrebujete zariadiť byt, ale nemáte čas behať po obchodoch? Preferujete nákupy online? Riešením je pre vás Daza nábytok. Internetová verzia obchodu Daza prináša svojim zákazníkom pohodlné riešenie. V prehľadnom menu obchodu si ľahko vyberiete miestnosť, ktorú chcete zariadiť či konkrétny druh nábytku, ktorý zháňate. Nákupy vám zaberú len pár kliknutí. Nemusíte sa pohnúť z domu a ušetríte kopu času. Tovar vám bude domov doručený v čo najkratšom možnom čase.

Daza kamenné predajne

Chcete si pozrieť tovar skôr, ako zaň zaplatíte? Pre Daza nábytok to nie je žiadny problém. Navštívte niektorú z kamenných predajní. Nájdete ich v Žiline, Dolnom Kubíne, Ružomberku a Námestove. Predajňa Daza Žilina má pre vás dvere otvorené 7 dní v týždni od 9:00 do 18:00. V obchode Daza Ružomberok nakúpite od pondelka do piatku od 9:00 do 18:00 a v sobotu v skrátenom čase od 9:00 do 12:00.

Daza leták

Túžite po prerábke bytu a chceli by ste ušetriť na novom nábytku nejaké to euro? Pravidelne sledujte Daza leták a vždy budete mať k dispozícii tie najhorúcejšie informácie o novinkách a akciách v predajniach Daza. Predajca Daza okrem toho myslí na svojich zákazníkov a chce im priniesť čo najvýhodnejšie nákupy. Využite Daza zľavy a kupujte nábytok či bytové doplnky za super ceny. Majte krásny domov s nábytkom od dlhoročného predajcu so skúsenosťami Daza.

Podobné obchody

Články

Zarobte na internete až stovky tisíc…

Máte webové stránky? Nechajte ich pracovať za vás a zarobte si pomocou systému provízií a...
12.6.2018 Zobraziť článok

Havarijné poistenie - keď povinné zmluvné…

Hoci povinné zmluvné poistenie si musí platiť každý majiteľ motorového vozidla registrovaného na...
31.8.2018 Zobraziť článok

Novinky z Tipli #3

Další týždeň utiekol ako voda a my sa nevieme dočkať, kedy vám povieme, čo všetko je u nás nové....
26.2.2017 Zobraziť článok
 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1281 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo