Pre obchod Diego práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Prezrite si dalšie zľavové kupóny z obchodov Tempo Kondela, 4Home, ASKO NÁBYTOK, IDEA Nábytok alebo Bighome.sk.

Kupón na dopravu zadarmo na Temponabytok.sk

Platí do 25.09.2020

+ 2 % naspäť z nákupu

Kód zadávate až v košíku a doprava zadarmo sa ukáže až pri ďalšom kroku vášho nákupu. viac

Zľavový kupón 5 % na všetko na 4home.sk

+ 2 % naspäť z nákupu

4home - pohodlie domova - bytový textil, obliečky, kuchyňa, jedáleň, bytové dekorácie, domáce spotrebiče, záhrada, hobby, upratovanie, krása a… viac

Zľava -7 % na nákup v e-shope Asko Nábytok

+ 2,5 % naspäť z nákupu

Pridajte sa do vernostného programu obchodu ASKO NÁBYTOK a môžete získať zľavu -3 % z aktuálnych predajných cien produktov pri druhej objednávke… viac

Zľava až 25 % na dekorácie na Bighome.sk

+ 5 % naspäť z nákupu

V kategórií AKCIE kúpite dekorácie so zľavami až 25 %. viac

O obchode Diego

Koberce Diego aj na internete

Diego koberce a podlahy si môžete objednať aj z pohodlia domova. Kliknite na produkty a vyberajte, čo vás láka. Ponuka je naozaj pestrá. Koberce, podlahy, rohožky, tapety, ale aj záclony. Vytvorte si domov, v ktorom sa budete dobre cítiť a kde sa budete radi vracať. S tovarom z ponuky Diego to bude hračka.

Diego predajne na Slovensku

Navštívte jednu z 21 predajní na Slovenku. Tovar, ktorý vás na internete očaril si pozriete na vlastné oči a prekonzultujte svoj výber s odborníkmi. Zamestnanci vám radi poskytnú informácie o vhodnej podlahe, kvalitnom koberci, či záclone, ktorá vás zaujala. V Diego Nitra vás obslúžia rovnako dobre ako v Diego Banská Bystrica. Priestory obchodov Diego opustíte s pocitom dobrého nákupu za výhodné ceny a so svojim výberom budete naozaj spokojní.

Diego a správna kombinácia

Neviete sa rozhodnúť, aká tapeta bude pasovať k podlahe, ktorú ste si vybrali a neviete, či k ním dopasujete nejaký koberec a záclonu? Diego má riešenie. Navštívte Sprievodcu štýlom, vyberte izbu, ktorú idete zariaďovať a kombinujte. Program, ktorý pre vás Diego pripravil vám názorne ukáže, ako bude vaša izba po použití podlahy, koberca a záclon vyzerať. A možno sa vám nakoniec zapáči úplne iná kombinácia.

Využite Diego služby

Vybrali ste si PVC alebo behúň a neviete, či si s ním dáte doma rady? Jednou zo služieb, ktorú Diego ponúka je narezanie kobercov a PVC na mieru podľa vašich požiadaviek. Vybrali ste si jednu z 300 druhov záclon, ale bez obšitia ju do okna nezavesíte? Využite akciovú ponuku na obšitie priamo v predajni Diego a ušetrite čas aj peniaze. Obšitý metrový koberec alebo behúň tiež vyzerá lepšie. Aj s tým vám v Diegu pomôžu.

Diego zľavy vždy potešia

Bombové ceny na koberce, Diego podlahy a množstvo ďalšieho tovaru sú tu pre každého, kto stavia na kvalite za rozumnú cenu. Akciová ponuka je skutočne bohatá a stále sa mení. Klikajte, vyberajte, kupujte. Zajtra už môže byť neskoro. Diego zľavy a zľavové kupóny lákajú každého. Podlahy, ktoré vydržia a koberce, po ktorých sa chodí ako v bavlnke chce doma každý. S vernostnou kartou Diego získate špeciálne akcie, vďaka ktorým sa do Diega vždy radi vrátite. Letáky Diego Prezradia, prečo je Dieg správna voľba!

 • V podobném e-shopu můžete nakupovat také v Česku, podívejte se na 4home.cz.
 • Podobny sklep 4home.pl mamy dla vas przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

O Diego

Firma Diego zohráva dôležitú úlohu na trhu laminátových podláh, kobercov, PVC podláh, záclon a ich doplnkov na. nájdete ho už aj v Čechách, Maďarsku a Rumunsku. Cieľom Diega je, aby zákazníci našli sortiment s rovnakými cenami a na rovnakej úrovni služieb kdekoľvek v krajine. Predáva vysokokvalitné produkty za dostupné ceny. Diego koberce vám pomôžu vytvoriť neopakovateľnú atmosféru svojho domova. Diego sa môže pochváliť aj vlastnou značkou laminátovej podlahy WOODSTEP a kolekciou veselých farebných kobercov s ručne strihaným povrchom značky Tulipo.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Diego.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.