Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Elektricke Obojky zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 5 % na všetko v obchode Elektricke Obojky

Platí do 15.05.2021

 
   

Máte doma psíka a pustili ste sa do jeho výcviku? Portál elektricke-obojky.sk je najväčší špecializovaný eshop a kamenná predajňa... viac

Zľavový kupón 20 % na chovateľské potreby Num Axes na Elektricke Obojky

Platí do 23.05.2021

+ 5 % naspäť z nákupu

Zľavový kupón 20 % platí na chovateľské potreby Num Axes. viac

O obchode Elektricke Obojky

Láska ku psom! To je to, čo spája psíčkarov a najväčší špecializovaný eshop a kamennú predajňu selektronickými obojkamiv strednej Európe. Obchod elektricke-obojky.sk ponúka všetko pre vašichdomácich miláčikov. Čo všetko v e-shope zoženiete?

Špecialista na psie elektrické obojky a GPS

Všetko na čo len pomyslíte! Vponukenájdete nielen elektrické, výcvikové a protištekacie obojky, ale ajGPS obojky, elektronické ohradníky a neviditeľné ploty od svetoznámych výrobcov. Svoju ponuku pravidelne rozširujú aj o novinky z kategóriesmart produkty, takže si na eshope kúpite aj dávkovače, kamery alebo hračky. To však nie je všetko, internetový obchod Elektrické obojky vyrába aj vlastné pelechy, búdy, matrace a obojky pod značkouReedog.

Elektrické obojky zdarma testujete až 30 dní

Elektrické Obojky vám ponúkajú možnosťzapožičania tovaru, a to až na30 dníúplne zdarma! Výcvikový obojok či pelech pred zaplatením jednoducho otestujete, a pokiaľ pre vášho psíka nebudú tou správnou voľbou, môžete ich bez problémov vrátiť.Zapožičať simôžete ktorýkoľvek tovar okrem krmiva, kozmetiky, antiparazitík a psích záchodov.

Okrem vypožičania tovaru eshop ponúka aj ďalšie skveléslužby. Jednou z nich jebazár, kde nájdete tovar, ktorý bol len vystavený na predajni, či rozbalený a vrátený nepoškodený od zákazníka. Okrem bazárového tovaru môžete využiť ajslužbu výkupuobojkov či záručného aj pozáručnéhoservisuelektronických obojkov všetkých značiek.

Ďalší benefit jedoprava zdarmau objednávok nad 74 na výdajných miestach Zásielkovňa.sk a nad 100 eur u objednávok doručených prostredníctvom UPS a Slovenskej pošty. Rovnako eshop ponúka aj možnosť predĺženia záruky.

Overte si pravosť produktov Elektrické obojky

Elektrické Obojky sú výhradným distribútorom väčšiny značiek elektronických obojkov. To, že tovar je originálny a pochádza z českej a slovenskej distribúcie, si pohodlne overiť na webe eshopu pomocou osemmiestnehoEAN kódu, ktorý nájdete na krabici produktu.

Neviete ako elektrický obojok pre psa správne používať? Na webe eshopu nájdete podrobné návody na stiahnutie ajvideomanuály. Ak si však aj tak nebudete vedieť dať rady, ako napríklad nastaviťGPS obojok pre psa, predajca vám to rád telefonicky alebo emailom vysvetlí.

Internetový obchod na Slovensku nemá vlastné predajne.Kvalitnéchovateľské potreby najlepších značiek nájdete na ich eshope alebo vshowroomev Prahe, ktorý je otvorený vždy v pondelok až piatok od 9:00 do 17:00 hod.

Elektricke Obojky zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kupón 5 % na vodítka Reedog

20.07.2020 - Kód zadajte v košíku.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Elektricke Obojky

Máte doma psíka a pustili ste sa do jeho výcviku? Portál elektricke-obojky.sk je najväčší špecializovaný eshop a kamenná predajňa s elektronickými obojkami v strednej Európe. Postarajte sa o bezpečnosť a poslušnosť vášho štvornohého miláčika a váš vzťah bude ešte krajší.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 5 % späť z ceny nákupu v obchode Elektricke Obojky?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.