Obchody, kde vás odmeníme

Pre obchod Fio banka práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Pozrite si ďalšie zľavové kupóny a zľavy z obchodov% brands% alebo% brand%.

Zľavový kupón 15 % na oblečenie a obuv na BIBLOO

Platí do 31.08.2021

+ 6 % naspäť z nákupu

Zľavový kupón 15 % na oblečenie a obuv z letných bestsellerov (označené štítkom -15%). viac

Moderné LED stropné svetlá s

Platí do 04.08.2021

+ 10 % naspäť z nákupu

Moderné LED stropné svetlá s APP stmievateľné pre spálne, interiérové dekorácie domov, obývacia izba, študijný luster, lesklý lesk viac

O obchode Fio banka

Fio banka história

BankaFioje dcérskou spoločnosťou finančnej skupiny Fio, ktorá vznikla v susednej Českej republike už v roku 1993. Primárne sa zaoberala obchodovaním scennými papiermi. Postupom času spoločnosť expandovala do Poľska a aj k nám. Peňažná inštitúciaFio bankaponúka bežné portfólio produktov ako úvery,hypotéky, účty, sporenie, internet banking. Zároveň s pomocoubankymôžete investovať.

Fio banka pôžičky

Jedným z najvyužívanejších produktov Fio banky súpôžičky. Vyberajte si hypotéky a úvery vám šité na mieru. Na pobočne vám pomôžuškolení poradcovia. Ochotne vám poradia, ktoré produkty sú pre vás tie pravé. Či už riešite úver na podnikanie, bývanie či investovanie, vo Fio banke vám zaručene pomôžu.

Fio banka pobočky

Hľadáte k vám najbližšiu Fio banka pobočku? Kliknite sa na webFio banka.sk. V sekciikontaktynájdete všetky potrebné informácie o miestach, adresách aj otváracích hodinách pobočiek. Už sa vám nestane, že vyrazíte riešiť svojefinanciea bude zatvorené. Pobočky nájdete vo všetkých kútoch našej krajiny.

Fio banka internetbanking

Spravujte svojepeniazez pohodlia domova kedykoľvek si zmyslíte. ModernýFio banka internetbankingje dostupný v bežnej, ale aj mobilnej verzii. Stiahnite siaplikáciua majte svoje peniaze pod kontrolou 365 dní v roku. Nastavte sitrvalé príkazy, majte prehľad o príjmoch a výdavkoch nech sa nachádzate kdekoľvek na svete. Vašu platbu potvrdí unikátnyFio banka kód, takže sa nemusíte báť o bezpečnosť platieb.

Fio banka zľavy

VyužiteFio banka zľavya využivajte bankové služby výhodnejšie. Aj bankovať sa dá za menej. Vedeli ste to? Všetky dostupné informácie navyše nájdete pohodlne z domova. Zapnite svoj počítač. Stačí sledovaťFio banka letáky, v ktorých nájdete aktualizované informácie o ponukách českej banky Fio.

Základné Fio banka produkty:

 • pôžička
 • hypotéka
 • bežný účet

Hledáte podobný obchod v Čechách? Můžeme vám doporučitFio banka.

Podobny sklepGenerali.plmamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

O Fio banka

Banka ktorá funguje vyše 20 rokov. Presne taká je Fio banka, skrátene tiež nazývaná Fio. ŠIroké portfólio služieb ako internet banking, bežné účty, sporenie, hypotéky, pôžičky a mnohé ďalšie uspokoja potreby najnáročnejších zákazníkov. Stavte na istotu, český pôvod a zverte svoje financie odborníkovi, ktorý má skúsenosti s našim finančným trhom viac ako dve dekády.

Kategórie obchodov

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Fio banka.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.