Obchody, kde vás odmeníme

golierik.sk zľavové kupóny a zľavy

Doprava zadarmo na Golierik.sk

 

Neplaťte za vyzdvihnutie ani doručenie! Stačí aby vaša objednávka presiahla 15 €. viac

O obchode golierik.sk

Golierik

Najpohodlnejšia čistiareň v Bratislave spraví všetko pre váš komfort. Od vyzdvihnutia vášho oblečenia priamo u vás doma, cez následné vyčistenie a končiac až doručením späť k vám v čas, ktorý vám najviac vyhovuje. Nezáleží či chcete dať vyčistiť oblečenie pre deti, luxusný oblek, posteľnú bielizeň, či športové oblečenie. Čistiareň Golierik je tu pre vás s expresným servisom už do 36 hodín od vyzdvihnutia. Golierik - všetko pre vašu spokojnosť.

golierik bratislava

Golierik doprava a platba

Vďaka expresnému doručeniu a maximálnej orientácii na zákazníka je doručenie aj platba skutočným komfortom. Za vyzdvihnutie a doručenie zaplatíte 5 €, v prípade záujmu o expresné doručenie si priplatíte ešte 25 % z ceny. Chcete ušetriť? Sledujte Golierik zľavy, kde nájdete napríklad kupón na dopravu zdarma a iné akcie a super ponuky. Možností platby je viacero a všetky sú bez dodatočného poplatku. Je tak iba na vás, ktorú zvolíte.

golierik výhody

Golierik kontakty

K dispozícii vám je aj Golierik zákaznícke centrum. Kontaktovať ho môžete telefonicky na 0911 090 404, alebo mailom na info@golierik.sk. Skúsení pracovníci z Golierik.sk sú vám k dispozícii a sú pripravení zodpovedať všetky vaše otázky. Neváhajte ich preto kontaktovať. Zákaznícka linka je k dispozícii v pracovné dni od 8 do 20 hodín. V prípade reklamácie, kontaktujte najskôr zákaznícku linku, kde vám dajú presné pokyny ako postupovať ďalej. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Predovšetkým Golierik.sk facebook, kde nájdete množstvo zaujímavých odporúčaní a tipov. Napríklad ako ušetriť.

O golierik.sk

Najpohodlnejšia čistiareň v Bratislave spraví všetko pre váš komfort. Od vyzdvihnutia vášho oblečenia priamo u vás doma, cez následné vyčistenie a končiac až doručením späť k vám v čas, ktorý vám najviac vyhovuje.

Kategórie obchodov

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Doprava zadarmo na Golierik.sk

Doprava zadarmo

Neplaťte za vyzdvihnutie ani doručenie! Stačí aby vaša objednávka presiahla 15 €.

Platí do 02.05.2021

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod golierik.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.