O obchode Ingema

Ingema

Chystáte sa prerobiť vašu kúpeľňu alebo kuchyňu? V Ingema nájdete všetko, čo potrebujete. Od kvalitných materiálov až po známych dodávateľov. Ingema vo svojom portóliu ponúkaobklady a dlažby, sanitu, armatúry, inštalačný materiál, stavebniny a výrobu nábytku na mieru. Všetko to môžete mať za skvelé ceny. Využite pretoIngema zľavya nakupujte výhodne.

V kategórii „Obklady a dlažby“, ktoré určujú vzhľad vašej kúpeľne, nájdete známych dodávateľov. Napríklad kvalitnú španielsku značkuAzulejos Benadresa, popredného poľského výrobku keramických obkladovTubądzin, nemeckého výrobcu štýlových obkladov, dlažieb a doplnkovVilleroy & Bocha mnoho ďalších. Potrebujetestavebný materiálalebo si požičaťnáradie? Ingema vám všetko zapožičia za výhodné ceny.

Ingema eshop

Ingema eshop je prehľadne rozdelený do troch častí: Sanita, Obklady a dlažby a Stavebný materiál. V Sanite nakúpite značky ako je Laufen,Roltechnik, Villeroy & Bosh, JIKA a KOLO. V kategórii Obklady a dlažby nájdete viacerých popredných dodávateľov zoŠpanielska, Talianska, Nemecka, Číny alebo Poľska.

Ingema ponúka aj vlastnú drevovýrobu zameranú na výrobu sanitárnych oddeľovacích stien, pisoárových zásten a umývadlových pultov. Na mieru vám vyrobí ajkuchynský, kúpeľňový a interiérový nábytok. Ak hľadáte inšpiráciu pre váš byt, dom alebo záhradu, najlepšie spravíte, ak si prelistujeteIngerma letákypriamo na internete.

Ingema kontakt

Chcete si vyrobiťnábytok z paliet? Zájdite do areálu firmy Ingema (Močarianska 1, Ingema Michalovce), kde si môžete požičaťširokú škálu profesionálneho náradiaa pracovných strojov.Ingema Michalovce(Močarianska 1) aIngema Košice(Južná trieda 117) disponuje aj showroomom, v ktorých ponúkajú veľký výber tovaru k priamemu odberu.

Hledáte podobný obchod v Česku? Můžeme vám doporučitIDEA Nábytek.

Podobny sklepPrzydomu.plmamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

O Ingema

Ingema ponúka maloobchodný a veľkoobchodný predaj inštalačného materiálu pre vodu, kanalizáciu, plyn, kúrenie a kompletné vybavenie kúpeľní. Nájdete tu aj výrobu nábytku na mieru, stavebniny a požičovňu náradia a strojov. Názov firmy vám bude určite známy aj vďaka hokejovému klubu HK Dukla Ingema Michalovce.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.