Obchody, kde vás odmeníme

O obchode Internetove Stavebniny

Meníte strechu alebo zateplujete? Chceli by ste vymeniť záhradnú dlažbu alebo kúpiť nové odkvapy? Internetovestavebniny.sk sú univerzálnou odpoveď. V tomto eshope nájdete tovar od podlahy po komín a ak si nie ste niečím istý, tak aj radu, či už ohľadom nákupu alebo samotnej stavby.

Internetové stavebniny

Nakupovanie stavebného materiálu na internete nemusí byť bežnou záležitosťou pre každého, ale eshop internetovestavebniny.sk na trhu úspešne funguje už od roku 2010. Z pohodlia domova si môžete vybrať kvalitný materiál za priaznivé ceny. Spoločnosť sídliaca v Moste pri Bratislave zabezpečí, aby vám bol objednaný tovar doručený kdekoľvek na Slovensku, a to do týždňa od objednávky.

Pre dom aj na záhradu

Zo širokej ponuky eshopu si vyberie každý. Zákazník si môže vybrať podľa tovaru alebo podľa značky. Na internetovestavebniny.sk nájdete stavebný sortiment pre každú vašu potrebu, či už staviate, rekonštruujete dom alebo upravujete záhradu. Ak kvalita a overené značky je to, čo potrebujete, ste na správnej adrese.

Stavebný dozor a niečo navyše

Pokiaľ stavbu ešte len plánujete a potrebujete poradiť, využite odborné poradenstvo poskytované Internetovými stavebninami. Geodet, geotechnik alebo stavebný dozorposkytované služby pre stavebníkov. Geotechnik vám ešte pred kúpou overí kvalitu pozemku alebo vytvorí projekčný návrh stavby. Geodet vám pomôže so zákresom a zameraním inžinierskych sietí. Stavebný dozor bude dbať na to, aby samotná stavba prebehla v poriadku.

Internetovestavebniny.sk okrem predaja tovaru a poskytnutia odborných služieb ponúkajú prenájom lešenia. Na stránke majú jednoduchý rezervačný formulár, zoznam prvkov lešenia spolu s nákresmi, aj návod na použitie. Dopravu vám samozrejme zaručia. Ak už máte všetok tovar doma, ale stále vám niečo nie je jasné, v sekcii video návody nájdete zdokumentované postupy, a to podľa jednotlivých firiem. Ak sa vám po dokončení stavby zvýšil materiál, môžete využiť bezplatnú inzerciu a ponúknuť ho ďalej niekomu, kto ho využije.

Zákazník na prvom mieste

Pracovníci z internetovestavebniny.sk kladú dôraz na spokojnosť zákazníka a ich práca je pre nich koníčkom. Dôveru si získavajú nielen kvalitou svojich služieb, ale aj ľudským prístupom. Ochotné pomôžu a poradia, vďaka fotografiám pri samotných kontaktoch aspoň máte predstavu, s kým komunikujete. Že sa eshopu tento prístup osvedčuje dokazuje napríklad Certifikát dôveryhodnosti, ktorý nájdete priamo na stránke alebo fakt, že 100 % zákazníkov by tento eshop odporúčilo svojim známym.

Znie to ako férová ponuka? Nakúpte v eshope internetovestavebniny.sk prostredníctvom Tipli.sk a odmenou vám bude 5 % z vášho nákupu vďaka systému cashback.

 • Stavíte? Nakupovat můžete také v Česku, podívejte se na Hornbach.cz.
 • W tym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się z Mall.pl.

O Internetove Stavebniny

Internetovestavebniny.sk domu záhrady

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Internetove Stavebniny.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.