Lieky24.sk zľavové kupóny a zľavy

Doprava pre nákup od 15€ zdarma! - Lieky24.sk

Platí do 12.06.2020

+ 4 % naspäť z nákupu
 

Lieky24.sk

12.06.2020

Zľavy na lieky24.sk až do 75%

Platí do 12.06.2020

+ 4 % naspäť z nákupu
 

Zľavy až do 75% na voľnopredajné lieky, výživové doplnky, kozmetiku, dietetické potraviny s ohrozenou dobou použiteľnosti alebo inak poškodené … Zobraziť viac

Lieky24.sk

12.06.2020

Najlepšie zľavy na jednom mieste! - Lieky24.sk

Platí do 12.06.2020

+ 4 % naspäť z nákupu
 

Lieky24.sk

12.06.2020

O obchode Lieky24.sk

Slovenská online lekáreň Lieky24

Chrípka, prechladnutie či iné nepríjemné neduhy, ktoré sú liečiteľné voľnopredajnými liekmi. Nemusíte nikam chodiť. Uvarte si doma teplý čaj, ležte a do 24 hodín vám pred dvere z lekárneLieky24prinesú všetko, čo potrebujete na kompletné vyzdravenie. Ste zdraví, ale chýbajú vámliekydo vašej domácej lekárničky? Žiadny problém. Bohato zásobená lekáreň ponúka široké portfólio produktov na rôzne účely. Stačí si len vybrať.

Lekáreň e-shop Lieky24.sk

Lieky, ktoré zoženiete v lekárni Lieky24 pomôžu vo vašom boji s bolesťami, alergiami, prechladnutím, ale rozhodne by ste nemali podceniť prevenciu. Myslite navitamíny a doplnky stravy, s ktorými predídete mnohým chorobám. Pre mamičky je určená špecializovaná sekciamatka a dieťa. V lekárni dokonca kúpite ajveterinárne liekypre vášho domáceho miláčika.

Lieky24 lekáreň online poradňa

Neviete si rady s výberom? Máte otázky, ktoré by ste chceli skonzultovať s odborníkmi zo sveta farmácie? Každý pracovný deň je vám k dispozíciiinfolinka. V čase od7:00do17:30sú vám k dispozícii odborní poradcovia, ktorí vám ochotne pomôžu s výberom vhodných produktov. Nákup liekov nebol nikdy jednoduchší.

Lieky24 zľavy a letáky

Peniaze vám zdravie nekúpia, ale môžete si predsa trochu pomôcť. Dokonca môžete na zlepšenom zdraví ušetriť nejaké to euro. VyužiteLieky24 zľavya nakupujte vitamíny, lieky či zdravotné pomôcky za tie najvýhodnejšie ceny. Nakupovanie v lekárni je pohodlné, rýchle a jednoduché. Sledujte pravidelneletáky lekárnía už nikdy vám neunikne žiadna skvelá ponuka na nákup produktov pre zdravie vás aj celej vašej rodiny. Stavte na overeného odborníka so skúsenosťami a prvotriednym zákazníckym servisom.

 • V podobném e-shopu můžete nakupovat také v Česku, podívejte se naDr. Max.cz.
 • W podobnym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się zi-apteka.pl.

Podobné obchody

Recenzie Lieky24.sk

5.0

Monika G.

10.09.2018 5.0

Veľmi rýchle dodanie, maximálna spokojnosť :)

Martina R.

20.08.2017 5.0

odporúčam, rýchle dodanie spokojnosť s tovarom :-)

Gabriela

08.02.2019 5.0

Silvia B.

02.11.2018 5.0

Ľudmila K.

22.11.2017 5.0

O Lieky24.sk

Webové stránky Lieky24.sk slúžia ako online lekáreň kamennej predajne. Lekáreň ponúka široký sortiment a má viac než len priaznivé ceny. Poznáte to aj vy? Ste chorí, nevládzete prejsť ani k lekárovi, nie to ešte do lekárne. Lekáreň Lieky24 našli pre vás jednoduché riešenie. Objednajte si lieky online a môžete ich mať pri sebe už do 24 hodín. Stačí len pár kliknutí!

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o 4 % späť z ceny nákupu v obchode Lieky24.sk.

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.