Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

mfp.sk zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 3,15 % na všetko v obchode mfp.sk

Platí do 16.05.2021

 
   

Internetový obchod MFP papier je popredným papiernictvom so širokou ponukou produktov. Jedná sa aj o veľkoobchod viac

O obchode mfp.sk

Internetový obchod MFP je zameraný na predaj papierenského, darčekového a školského sortimentu. Ponuke e-shopu je neustále rozširovaná tak, aby vždy bolo dostupné presne to, čo vaša kancelária, domácnosť alebo školopovinné dieťa potrebuje. Na e-shope môžete nájsť pohľadnice, pozdravy v obálkach, baliace papiere, darčekové tašky, maľovanky, pexesá, vystrihovačky, záložky, diplomy, listové papiere, stuhy, rozety, menovky, pastelky, školské dosky, školské boxy, dosky na abecedu, podložky na stôl, záznamové knihy, bloky, náčrtníky, skicáre, kresliace kartóny (výkresy), papierové hodiny, rozvrhy, denníky (záznamníky domácich úloh), kružidlá, ceruzky, voskové pastelky, pravítka a veľa iného. Objednajte si v e-shope MFP a nechajte sa prekvapiť vysokou kvalitou, nízkou cenou, rýchlou dopravou a profesionálnym prístupom.

MFP papiernictvo

Hľadáte podobné obchody? Neprehliadnite Wiki a Faxcopy.

Vedeli ste o tom, že v obchode MFP môžete nakupovať a zároveň ušetriť aj v Česku prostredníctvom Tipli.cz?

História

Internetový obchod MFP je na trhu už od roku 2009. Od tohto roku rozširuje svoju ponuku tak, aby ste vždy našli presne to, čo práve potrebujete.

Pobočky

Produkty e-shopu MFP nájdete aj v tejto širokej sieti papiernictiev. Kompletný zoznam predajní nájdete tu.

Zákaznícka linka

Na zákazníckej linke sú k dispozícii zamestnanci, ktorí vám radi pomôžu s objednávkou, platbou aj reklamáciou. Obráťte sa na nich prostredníctvom telefónneho čísla +421 914 512 008 alebo napíšte na e-mailovú adresu info@mfp.cz.

Reklamácia a vrátenie tovaru

Radi by ste zakúpený tovar reklamovali alebo chcete odstúpiť od kúpnej zmluvy? Zavolajte na zákaznícku infolinku a na ďalšom postupe sa dohodnete s operátorom.

Sociálne siete

Novinky v obchode MFP, súťaže o hodnotné ceny, ale aj akčné ponuky môžete sledovať na sociálnej sieti Facebook, Twitter a Instagram.

MFP školské pomôcky

mfp.sk zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kupón 15 % na nákup

31.08.2020 - Kód zadajte v košíku.

Zľavový kupón 15 % na nákup v obchode mfppapier.sk

31.08.2020 - pouze pro koncového zákazníka, neplatí pro velkoobchodní ceník

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Recenzie mfp.sk

5.0

Bibiana D.

09.05.2021 5.0

Som spokojná :-)

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O mfp.sk

Internetový obchod MFP papier je popredným papiernictvom so širokou ponukou produktov. Jedná sa aj o veľkoobchod, takže nákup v MFP je vhodný aj pre firmy. Vybavte svoju domácnosť, kanceláriu aj školopovinné deti pomôckami, ktoré potrebujú. Všetko za super ceny a s rýchlou dopravou až k vám.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o 3,15 % späť z ceny nákupu v obchode mfp.sk.

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.