Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Mobilego zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť až 7,5 % na všetko v obchode Mobilego

Platí do 19.05.2021

 
   

E-shop mobilego.sk ponúka už od roku 2000 svojim zákazníkom kvalitné produkty a služby z... viac

Zľava až 30 % na smart hodinky na Mobilego

+ 7,5 % naspäť z nákupu

Využite zľavu až 30 % na smart hodinky v e-shope Mobilego.sk. viac

O obchode Mobilego

Mobilego.sk

V ponuke e-shopu sú mobilné telefóny rôznych kategórií a parametrov. Môžete si vyberať nové telfóny špičkových značiek. Prostredníctvom predaja aj používaných telefńov spoločnosť umožňuje zákazníkom šetriť nielen peniaze, ale aj životné prostredie. Z použitých mobilných telefónov si môžete vybrať modely, ktoré boli v minulosti používané jednotlivcom alebo spoločnosťou. V ponuke sú aj renovované produkty, ktoré prešli čiastočnou opravou. Použité telefóny oboch kategórií sa predávajú s 12 mesačnou zárukou.

Vyberte si svoj iPhone na mobilego.sk

Vyberte si svoj nový mobil z TOP značiek, ktoré sú na mobilego.sk v ponuke. Ak ste prívržencom ikonickej značky Apple, môžete si vybrať z ponuky nových alebo použitých mobily typu iPhone 6 32GB. Inovatívny dizajn modelu je dostupný napríklad sivej farbe. Ak si objednáte iPhone 6 32GB Space Gray, budete sa tešiť z veľkorysej ponuky funkcií populárneho telefónu, ktorý môžete mať za skvelú cenu a s dopravou zdarma. Nakupujte na mobilego.sk a využite kvalitné služby a servis, ktoré vám spoločnosť k zakúpenému tovaru garantuje.

Mobilné príslušenstvo

K mobinému telefónu si môžete na jednom mieste rovno zakúpiť aj príslušenstvo. V ponuke obchodu mobilego.sk sú ochranné fólie a sklá na display, nabíjačky, káble a redukcie, držiaky a selfie tyče či pamäťové karty a powerbanky. Samozrejmosťou sú aj obaly na mobil, a to hneď na rôzne značky a modely.Na blogu e-shopu sa okrem iného dočítate, prečo netreba na obaloch a krytoch na mobil šetriť. V prípade, že došlo k poškodeniu vášho telefónu, v e-shope máte možnosť nakúpiť aj náhradné diely.

Xiaomi náramok

Ak váš záujem o inteligentnú elektroniku nekončí len pri smartphone, mobilego.sk je ten správny e-shop pre vás. V ponuke sú totiž aj inteligentné a fitness náramky pre menej či viac náročných užívateľov. Ak už vlastný Xiaomi náramok máte, ale radi by ste ho niečím upgradli, v e-shope si môžete vybrať náhradný módny náramok, ktorý je navyše vyrobený z ekologického a zdraviu neškodného silikónu.

Využite možnosť nákupu cez Tipli a získajte späť až 7,5 % cashback. E-shop mobilego.sk myslí nielen na vašeu peňaženku a zdravie, ale aj na životné prostredie.

 • Věděli jste, že v obchodě Smarty CZ můžete nakoupit i v Česku?
 • Czy wiedzieli Państwo że w sklepie CooliCool można robić zakupy także w Polsce?

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Mobilego

E-shop mobilego.sk ponúka už od roku 2000 svojim zákazníkom kvalitné produkty a služby z prostredia mobilných telefónov. Spoločnosť sa venuje predaju mobilných telefónov a príslušenstvu a poskytuje kvalitný záručný a pozáručný servis. Svoje komplexné služby v oblasti výpočtovej techniky poskytuje k spokojnosti zákazníkov vďaka stabilnému tímu odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky
Peniaze späť z nákupu  7,5 %
Ochranné sklo, Káble, Púzdra a obaly 7,5 %
Náhradné náramky 5 %
Nabíjačky, Držiaky 3,5 %
Náhradné diely 2,5 %
Mobilné telefóny, Používané telefóny, Smartwatch hodinky, fitness naramky Ostatné  1,5 %
Zobraziť všetky ponuky ↓

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o  7,5 % späť z ceny nákupu v obchode Mobilego.

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.