mp3.sk zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 0,2 % na všetko v obchode mp3.sk

Platí do 23.09.2020

 
   

Najlacnejšie mobilné telefóny na slovenskom trhu nakúpite v eshope mp3.sk. Najväčší predajca nielen mp3... viac

O obchode mp3.sk

Mp3.sk skúsený predajca

mobilných telefónov 16 ročnými skúsenosťami mp3.sk predajne mp3.sk Polus

Mp3.sk: Garancia spokojnosti

kvalitu vyše 1000 produktov Shop roku 2017

Ponuka mp3.sk presahuje mp3 prehrávače a mobilné telefóny. V eshope nájdete aj tablety,audio a video príslušenstvoalebo vychytávky akobluetooth čiapkaabezdrôtový karaoke mikrofón. Vyberať je naozaj z čoho.

Bazár mp3.sk

mobily z výkupu

Bazár mobilných telefónovponúka na predaj použité mobilné telefóny, ktoré ešte nepatria do starého železa. Ak uvažujete nad rozumným nákupom mobilu a nepotrebujete posledný výkrik technológie, vyberte si z množstva bazárových telefónov, ktoré ešte poslúžia. Bazoš rozdeľujelacné mobilydo jednotlivých tried a ponuka je naozaj štedrá.

Vyberajte spoľahlivé mobily za super ceny a užívajte kvalitný serviseshopu mp3.sk.

 • Věděli jste, že v obchoděMobil Pohotovostmůžete nakoupit i v Česku?
 • Czy wiedzieli Państwo że w sklepieTVCMALLmożna robić zakupy także w Polsce?

Podobné obchody

O mp3.sk

Najlacnejšie mobilné telefóny na slovenskom trhu nakúpite v eshope mp3.sk. Najväčší predajca nielen mp3 prehrávačov, ale aj mobilných telefónov na trhu ponúka produkty za nižšie ceny, ako sú ceny v kamenných predajniach. V ponuke sú overené originálne značky Xioami, Huawei či Samsung. Navštívte eshop mp3.sk a nakúpte ešte dnes.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky
Mobily – prílušenstvo Apple a iné, Mobilné telefóny, Hodinky – Apple, Čítačky kníh – Pocketbook, Amazon, Elektrovozidlá, Ostatný tovar 0,2 %
Peniaze späť z nákupu  1,925 %
SWISSTEN, 3mk – púzdra, ochranné sklá 1,925 %
NILKIN, SPIGEN – púzdra, ochranné sklá 1,35 %
WHOOSH! – čistiace prostriedky, Apple-Herné PC + príslušenstvo, 0,95 %
SBS, PanzerGlass, UAG – púzdra, ochranné sklá, 0,75 %
Mobily – príslušenstvo Samsung, Xiaomi, Huawei, Pamäťové karty, USB – Samsung, Kingston, Sandisk, Samsung, Huawei - bazar 0,575 %
Hodinky Samsung, Huawei, Carneo, Niceboy, Lamax, JBL, Koss, Denon, Marantz, BOSE, Herné PC – Lenovo, Asus, HP, Ostatné značky 0,375 %
Zobraziť všetky ponuky ↓

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.