NordVPN zľavové kupóny a zľavy

Zľava 70 % na NordVPN

+ 30 % naspäť z nákupu

Ušetríte až 70 % pri kúpe 3 ročného plánu. viac

Zľava 58 % na NordVPN

+ 30 % naspäť z nákupu

Platí pri kúpe 2 ročného plánu. viac

Zľava 41 % na NordVPN

+ 30 % naspäť z nákupu

Platí pri kúpe ročného plánu. viac

O obchode NordVPN

Spoločnosť NordVPN vznikla v Paname v roku 2012. Od jej založenia si stihla získať už viac ako milión používateľov a ich číslo sa neustále zväčšuje. NordVPN ponúka služby VPN za výhodnú cenu.

Čo je NordVPN?

NordVPN poskytuje služby spojené so s VPN sieťami. VPN je skratka anglického sloveného spojenia Virtual Private Network, teda virtuálna privátna sieť. VPN sieť dokáže zabezpečiť súkromné prepojenie medzi viacerými počítačmi alebo webovými stránkami. Najskôr sa zvykla využívať vo väčších firmách, no dnes je už bežnou súčasťou domácností.

Ponuka NordVPN

NordVPN ponúka jednoducho používateľný výkonný balík pre svojich zákazníkov navyše za výhodné ceny. Umožňuje svojim používateľom vybrať pripojenie k sieti VPN nielen na základe krajiny servera, ale aj podľa toho, na čo chcú pripojenie používať, napríklad streaming TV, ultra-zabezpečené súkromie, anti-DDoS alebo kompletná anonymita. NordVPN umožňuje pripojiť až šesť zariadení súbežne, čo je asi najviac zo všetkých poskytovateľov pôsobiacich na trhu.

Služby NordVPN

NordVPN umožňuje vybrať si servery optimalizované pre anti-DDoS, video streaming, dvojité VPN, Tor cez VPN alebo vyhradenú IP adresu. Anti-DDoS sú ideálne, ak chcete pripojenie, ktoré len zriedkavo padne. Streaming video servery sú najlepšie pre streamovanie videí. Double VPN umožňuje smerovanie cez druhý VPN server a zdvojnásobuje šifrovanie dát. Tor cez VPN smerujú vašu prevádzku najprv cez VPN a potom cez sieť Tor a pridávajú tak ďalší prvok anonymity. Vyhradené IP sú ideálne pre aplikácie, ktoré vyžadujú zakaždým prihlásenie z rovnakej IP adresy.

Cena NordVPN

Cena služieb NordVPN začína na 10,87 € za mesiac. Ak si vyberiete ročné predplatné, cena je na 6,36 € za mesiac. Cena klesá s dĺžkou predplatného.

Možnosti platby:

 • Platba kreditnou kartou.
 • Platba prostredníctvom platobných služieb.
 • Platba kryptomenou. 

Aplikácia NordVPN


Po registrácii a zakúpení služby si stiahnete a nainštalujete aplikáciu NordVPN. Zakaždým, keď aplikáciu otvoríte, budete potrebovať používateľské meno a heslo pre prihlásenie. Používanie NordVPN je skutočne jednoduché a pohodlné.

Zľavy a reklamácia

Aj NordVPN ponúka sezónne špeciálne zľavy a to napríklad 3-mesačné bezplatné vyskúšanie a zľavnené predplatné. Ak si službu zakúpite a nebudete s ňou z nejakého dôvodu spokojný máte možnosť využiť reklamáciu do 30 dní od zakúpenia a získať svoje peniaze späť.

Využite cashback od Tipli a získajte až 30 % späť z vášho nákupu na NordVPN.

KONTAKT

NordVPN ponúka online chat so zákazníckym servisom až sedem dní v týždni a 24 hodín denne.

 • Věděli jste, že v obchodě NordVPN můžete nakoupit i v Česku?
 • Czy wiedzieli Państwo że w sklepie NordVPN można robić zakupy także w Polsce?
 • Podobné obchody

  O NordVPN

  NordVPN patrí medzi najznámejšie spoločnosti ponúkajúce služby VPN na celom svete. Vybrať si môžete na základe krajiny, v ktorej budete VPN využívať alebo na základe konkrétnej funkcie, ktorú chcete využívať. NordVPN je používateľsky jednoduchý server, ktorý si predplatíte za výhodné ceny.

  Kategórie obchodov

  Podmienky nákupu

  Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

  Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

  Zobraziť celé podmienky

  Presmerovanie prebehlo úspešne.

  Pripísanie odmeny na váš účet

  Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

   Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

   Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

   Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

  Pozor! Môžete prísť o  30 % späť z ceny nákupu v obchode NordVPN.

  Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

  - alebo -
  Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.